Arama sonuçları: *

1. Pazasco

28,500e i7 12700,ddr5 32 rtx4060 alınır mı

Başka fikri olan yok mu ya neden benim aklıma yattı bu sistem
  2. Pazasco

Sistem zaten 24k, ben anakart ram işlemci değiştirdim
  3. Pazasco

hazır sistemi bu şekilde eklemeler yaptım sizce nasıl olmuş, değer mi 13400F e düşüreyim mi arada bi buçuk bin lira oynuyor
  4. Pazasco

Arnold benzeri vücut nasıl yapılır?

Dostum şuanki düşüncen bu yönde olabilir ama yaşayacağın sıkıntılarda sağlığın önemini anlıyorsun. Genlerde bu işte çok önemli, çevremizde fazlasıyla var iğne vurup gelişim sağlayamayan,doğru içeriği kullanmayan doğru pct sürecini yaşamayan. Bahsettiğin şey birazda bütçe meselesi.Ben tren hiç...
  5. Pazasco

Arnold benzeri vücut nasıl yapılır?

kardeşim bu alanda profesyönel olarak yarışmalara katılmıyorsan kendi halinde sporuna git gel yapıyorsan, sırf görüntü için sağlığınla oynamana değmez.Ve Ayrıca her iğne vuran Arnold olsaydı sanırım spor salonlarında zargana insan göremezdik
  6. Pazasco

3 bin tl ye claw tutuş için mouse önerisi

Ne olmuş lan bu 2015 de ben bunu 40 liraya almıştım mediamarktden
  7. Pazasco

Valve'nin yeni oyunu Deadlock'a davet edebilecek var mı?

445416668 arkadaş kodum, davet eden olursa sevinirim:)
  8. Pazasco

İnce Hesap Banka sayfasına yönlendirilirken lütfen bekleyiniz diyor

şöyle, çift k.k ile ödeme yapıcam. İncehesap buna izin verirken bir çok site izin vermiyor yada ben bilmiyorum o yüzden alayım, hemde eylül 2'ye kadar izinliyken gelmiş olsun diye dedim. Vatan'da da 13400F 4060Ti li bir sistem var ama anakartı benim için dezavantaj. Hali hazırda m2 ssd'm var...
  9. Pazasco

Özelleştirme yaptım, 7500F işlemci, 1 TB SSD yükselttim Rami 32 GB yaptım https://www.incehesap.com/flame-hazir-sistem-fiyati-37443/ sistemin normal hali bu, Anakartında 2x M2 olması benim için iyi diğer sistemlerde onun içinde +1500 ödeme yapacaktım
  10. Pazasco

denemediğim tarayıcı,denemediğim aygıt kalmadı,üstüne farklı bilgisayardan da denedim, olmadı arkadaşımı aradım kart bilgilerimi verdim ondada aynı mevzu. Böyle bir şey yaşayan var mı ? Yaşadıysa çözümü var mı? Dün Gaming Gecesinde alamadım,şimdi 2000 lira fazlasına hala...
  11. Pazasco

20000 tl nasıl bir bilgisayar toplanır

palit ekran kartı nasıldır 16gb 4060Ti'yi seçip alsam nasıl olur verim alabilri miyim
  12. Pazasco

Orta Segment Masaüstü Kasa Önerisi

Haklısın kral ancak şöyle, tam ikna oluyorum kafamda tamam diyorum alıcam, pat bi yorum okuyorum o para o sisteme verlmez, başka sistem arıyorum garip herkesin karşıt olduğu bişi var 7700XT ekran kartı kafama yatıyo sistemi topluyorum birisi diyo 4060Ti alınır 4060Ti li sistemlere bakıyom +5bin...
  13. Pazasco

Orta Segment Masaüstü Kasa Önerisi

Bende aynı bütçelerdeyim maks 30a çıkacam forumda bi türlü emin olamadım birinin önerdiği sistemi bir başkası pahalı diyip kötülüyor.
  14. Pazasco

VATAN PC YİNE YANIYOR 12400F-4060 19.499TL

Arkadaş sistem alacam arada derede kaldım kimi alınır diyo kimi alınmaz diyo
  15. Pazasco

CFMoto 250 SR başlangıç ?

parça temin etmekte zorluk çekildiğini duyuyoruz,arkadaşım motoru benzinlikte yıkarken ekranı gitti, 20 k küsür ödeme yaptı ekran için diye biliyorum, Öte yandan başlangıç motoru olur ama şekilden biraz feragat edip NS200'e yada RS200'e yönebilirsin
  16. Pazasco

30bin tl hazır sistem önerisi. Ama sadece itopya

bende aynı bütçelerdeyim taksitle alacam itopya vade farkı çok alıyor diğer sitelerede göz at derim
  17. Pazasco

Yardımcı olur musunuz? 20000 TL'ye hazır sistem alacağım

İkinci sistemin işlemciyi 13400F yapsam sorum yaşarmıyom benim bütçede 25-30 arasıda bende araştırıyorum
  18. Pazasco

25 bin bütçe sistem önerisi

Var bi çok sistemde ama ekran kartları rtx4060ti sanırım fiyat farkı o yüzden
  19. Pazasco

25 bin bütçe sistem önerisi

30bine ddr4 22bine ddr5 var çok kararsız kaldım,basit oyunlar oynuyorum cs,valo,knight gibi beni en az 4-5 yıl üzmücek bi sistem araştırıyorum ama kafa karıştı herkes farklı bişi öneriyor nokta atışı yapmam lazım ne almalıyım?
Top Bottom