Arama sonuçları: *

1. Arda Gökay

Yardım RX 6600 ekran kartı oyunlarda anlık stutter ve fps drop

hocam bende öyle bir sorun mevcut değil ama gerçekten amd ye geçtiğime pişman oldum suan bu sorun yıktı beni resmen aslında kartın diğer işlevlerinden gayet memnunum sıfır rpm özelliği olsun kart gayet serin ve sessiz çalışıyor mesela fps değerlerim gayet iyi falan ama bu sorun kötü oldu biraz...
  2. Arda Gökay

elimde 500 gb lık bir hdd var denemeyi planlıyordum bugün ama tam yeni ekran kartına geçince ssd nin sıkıntı çıkarması tesadüf müdür ki
  3. Arda Gökay

arkadaşlar iyi günler günlerdir çözemediğim sorundan kaynaklı belki bilgili biri çıkar diye paylaşmak istedim rx 6600 ekran kartım var pubg valorant ve birkaç hikayeli oyun oynuyorum nerdeyse denediğim tüm oyunlarda stutter ve fps drop sorunu mevcut bildiğim herşeyi denedim (bios update,driver...
  4. Arda Gökay

Yardım millenicom yüksek ping alıyorum

evet arıyorum fakat robot konuşuyor direk yönlendiriyor hızınızda sorun gözükmüyor diyor 1641312071 bende hiçbir stabilisizlik yok hocam sadece 30 ms hiç değişmiyor seninki de ilginçmiş
  5. Arda Gökay

f firmayı aramaya çalıştık fakat sürekli yönlendiriyor iletişim kuracağımız biri yok resmen sadece arıza kaydı oluşturdum sitesinde n sağolasın hocam yinede
  6. Arda Gökay

evet denedim, müşteri hizmetlerinede whatsapptan yazdım fakat hız değerlerinde bir sorun yok diyorlar yeterli hızı alıyormuşum türktelekomun modemi vmg33-13 b10a
  7. Arda Gökay

kablolu bağlanıyorum farklı kablolarda denedim wifi ile de aynısı alıyor malesef :(
  8. Arda Gökay

arkadaşlar yeni millenicoma geçtim 60 download 8 upload alıyorum fakat ping 30 çıkıyor oyunlarda bi tık yüksek çıkıyor bunun sebebi ne olabilir nasıl düşürebilirim
  9. Arda Gökay

Yardım amazon globalden alışveriş yapmak ?

peki son ödeme sayfasında yazan hariç ürünü elime alırken ekstra bir para ödüyormuyum ? teşekkür ediyorum btw
  10. Arda Gökay

Yardım amazon globalden alışveriş yapmak ?

dostlarım daha önce amazondan alışveriş yapmadım ve amazondan istediğim bir ürünü amazontr nin sitesinde bulamıyorum amazon tr ile amazon globalin farkı nedir ?siparişi direk amazon globalden sipariş versem ekstra ne kadar ücret öderim bilen biri yardımcı olursa sevinirim bana amazonun detayını...
  11. Arda Gökay

Yardım twitch kanalımda abonelik ne zaman açılacak ?

hocam bana abone olmak isteyenler var ama abonelik açık değil :D
  12. Arda Gökay

öyle olduğunu bende biliyorum hocam yazınızı anlayamadım ben oysaki bu konuda sayısal olarak neler yapmam gerekiyor onu sordum yani kaç anlık izleyici kaç takipçi veyahhut kaç bilmem ney gerekiyor ? 1610776283 anladım teşekkür ederim
  13. Arda Gökay

dostlarım twitch de 1100 takipçim var fakat bu takipçileri sürekli reklam yaparak kazandığım için (instagram vs )belli bir kitlem yok yayınlarımı 1-2 kişi falan izliyor bu partnerlik abonelik olayları falan ne zaman açılacak bi bilen varmıdır ?
  14. Arda Gökay

bilgisayarimi yeni aldim fakat dc acinca mi pek bilmiyorim oyun kasiyor

discord görünüm alanındaki donanım ivmesini kapatmayı deneyebilirmisin ?
  15. Arda Gökay

Yardım sadece pubg de ping sorunu

arkadaşlar valorant ta frankurtta falan serverlarda maksimum 70 ping alırken csgoda falanda 60-70 ping alırken pubgde 180 msde sabitlendir ne yapmam gerekiyor pubg nin sunucularıylamı alakalı dır bu sorun ?
  16. Arda Gökay

twitch takipçilerimi nasıl gizlerim ?

soru basit twitch takipçilerimi gizleminin bir yolu varmıdır ? gözüksün istemiyorum
  17. Arda Gökay

Oyunfor bakiye nakit talebi nasıl yapacağım ?

yapacak bir şey yok hocam 22 tl olan hesabımdan 2 tlsi gitsek ne olacak :D
  18. Arda Gökay

hocam 22 tl twitch üzerinden bağış geldi toplam ve bakiye nakitte şekerbankın 2 tl keseceği söylüyor yani 20 tl çekebileceğim %5 kesinti nedir anlayamadım ?
  19. Arda Gökay

teşekkür ederim yardımcı oldu :D bakiye nakitin nerden yapılacağını öğrendim fakat şekerbankta saat 5 i geçince yapılmıyorumuş saat 17.08 yarına kaldı mecbur :D yarın allahın izniyle çekeceğim :D
  20. Arda Gökay

arkadaşlar oyunfor hesabımdan bakiye nakit talebi nasıl yapacapım bilen varmı ?
Top Bottom