Arama sonuçları: *

1. K

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

Rampage Magnific 7.1 yanlış hatırlamıyorsam 200 TL civarı. (Kırmızısı)
  2. K

Laptop Son Vida Çıkmıyor

Diğerleri çok kolay söküldü bu bayağı sıkılmış serviste ve açmaya çalışırken zorlanınca oldu.
  3. K

Laptop Son Vida Çıkmıyor

Dostlar selamlar. Laptop'u geçen sefer serviste temizletmiştim. Bu sefer kendim çok detaylı olmayacak şekilde kasasının altını temizleyeceğim tozları vs. Tüm vidaları çıkardım fakat son 1 tane vida kaldı çıkaramıyorum. Nasıl çıkarabilirim yardım edebilecek var mı veya o vida fanın tarafında...
  4. K

Vakumlu/Normal Soğutucu

Laptop için hangisini tercih ederdiniz? 2 tane çıkış olduğu için 2 tane vakumlu soğutucu mu, normal tabanına koyulan soğurucu mu? Nedenini belirtirseniz sevinirim. Bir de önemli ölçüde işe yarar mı tabi. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  5. K

I7 7700 hq Isınma Problemi

Önceden bu kadar değildi ama şunu da ekleyeyim FPS sorunu yok, ultra ayarlarda ETS2'de örneğin Singleplayer'da ortama 55-60 fps alıyorum. Yani kasma-donma vs yok.
  6. K

I7 7700 hq Isınma Problemi

Günaydın dostlar. Kullandığum laptop Hp Omen 17'nin bir önceki versiyonu. Aida64 programı ile GPU yük testi yaptım. GPU 63 derece ve CPU 81 derece oldu. Laptop olduğu için normal mi bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor veya normal mi? 2018 Ocak'ta almıştım. En son geçen yıl Haziran ayının başında...
Top Bottom