Arama sonuçları: *

1. G

r5 5600 işlemci cayır cayır yanıyor (yardım edin!)

dediğin gibi yaptım itopyayı aradım ücretsiz gönderebilirsiniz dedi. Bugünde göndermeden önce son bir kez şüphelendiğim bios ayarlarına baktım ve evet çözdüm. Bios fabrika ayarlarına geri çevirince max 75 derece almaya başladım oyun içi herkese teşekkür ederim sorunumu böylece çözmüş oldum.
  2. G

anladım dediğini ama benim asıl belirtmek istediğim şey bir anda gerçekleşen sıcaklık artışı. ilk hafta aşırı ısınmadan dolayı bilgisayar kapanmıyordu ne oldu da bir anda 105 derecelere çıkıp bilgisayar kapandı onu merak ediyorum. herkes fan ve macun önermiş benim burada asıl sorduğum 1 yıl...
  3. G

tamam bakayım fiyatlarına göre değerlendiririm
  4. G

anladım eyvallah 1695602577 anladım çok sağolasın gece gece kafanı ağrıttım
  5. G

tamamdır deneyeceğim var mı önereceğin macun ve fan ?
  6. G

format atarsam bi ihtimal yanlış yaptığım güncellemeler silinir mi ??
  7. G

reis bios güncelledin mi sen 1695601469 beyler 2 dk şu benim işi halledelim sonra tuzlada bildiğim bir yer var orda kavga edersiniz
  8. G

ben aslında soğutucu almadan bir çözüm önerisi bekliyordum çünkü yaşadığım durum normal değil büyük ihtimalle yazılımsal bir problem var ama tam ne olduğunu bilmiyorum bu duruma 1 haftada gelecek ne yapmış olabilirim hiçbir fikrim yok
  9. G

bios tan sadece ram hızlarını artırıştım sonra geri aldım bir de anakartı güncelleyecektim msi anakart olduğu için flash belleğe attım güncelleme dosyasını ama bios da görmedi flash belleğinin içini o yüzden onu bile yapamadım 1695598964 peki buna acaba nvidia experience veya amd chipset...
  10. G

hayır bilmiyordum da şuan yaşadığım durum normal mi yani1 haftada bu hale gelir mi bir bilgisayar ?
  11. G

ilk defa ryzen işlemci aldım çok pişmanımm 1695598572 afedersin 👉👈
  12. G

benim merak ettiğim 200 300 kişi benim gibi bu sistemi aldı ama benim gibi işlemci ısınması sorunu yaşayan olmamış ve 1 haftada yoktu hiç bir şey bir anda macun veya stok fan zarar mı gördü??
  13. G

benim merak ettiğim 200 300 kişi benim gibi bu sistemi aldı ama benim gibi işlemci ısınması sorunu yaşayan olmamış ve 1 haftada yoktu hiç bir şey bir anda macun veya stok fan zarar mı gördü??
  14. G

1 haftada macun biter mi ki bir anda böyle fırladı sıcaklık dereceleri ben kendi elimle bişey yaptığımdan şüpheleniyorum
  15. G

hayır ama ilk hafta işlemci ısınmasından dolayı bilgisayar kendini kapatmıyordu yani bu dediğim şey bir anlık oldu ama ne olduğunu bilmiyorum yaptığım şeyleri zaten başta da yazdım ve benim merak ettiğim 200 300 kişi benim gibi bu sistemi aldı ama benim gibi işlemci ısınması sorunu yaşayan...
  16. G

benim merak ettiğim 200 300 kişi benim gibi bu sistemi aldı ama benim gibi işlemci ısınması sorunu yaşayan olmamış ve 1 haftada yoktu hiç bir şey bir anda macun veya stok fan zarar mı gördü?? 1695598011 benim merak ettiğim 200 300 kişi benim gibi bu sistemi aldı ama benim gibi işlemci ısınması...
  17. G

İtopyadan aldığım DA-G7 hazır sistemin 1. haftasında işlemci valorantın ana menüsünde (msi afterburner uygulaması ile) 105 dereceleri görüyor ardından bilgisayar kendini kapatıyor hemen. Yaptığım tek şey nvidia experience ile amd chipset güncellemeleri başka hiçbir şey yapmadım. İnternette...
Top Bottom