Arama sonuçları: *

1. U

Çözüldü✓ Asus tuf gaming a15 fa507nu laptopuma RAM alıcam hangi Rami almalıyım

Asus tuf gaming a15 fa507nu laptopuma ram alıcam şuan içinde 8GB ram var hangi Rami almalıyım
  2. U

Yardım Asus tuf gaming a15 mavi ekran veriyor yardım edin

Asus tuf gaming a15 FA507NU daha yeni aldım 1723471119 bir daha mavi ekran gelirse kodu kaydetmeye çalışacağım 1723471133 Nasıl bakıcam
  3. U

Yardım Asus tuf gaming a15 mavi ekran veriyor yardım edin

Asus tuf gaming a15 mavi ekran veriyor laptopa ram takmıştım o yüzdendir diyip ram çıkartım 2 gün geçti yine mavi ekran verdi lütfen yardım edin
  4. U

Yardım Asus tuf gaming A15 FA507NU laptopuma ram yükseltme yapıcağım yardım edin

Hayır aga denemedim ben yine aynı ramden almayı düşünüyorum
  5. U

Yardım Asus tuf gaming A15 FA507NU laptopuma ram yükseltme yapıcağım yardım edin

Aga bende 16 ve 8 yapmıştım takarken bir sorun olmuş olabilir mi ben takarken azıcık önceden bastırmıştır ses çıkmıştı sonra geri düzeltip takmıştım
  6. U

Aga onu aldım taktım ilk gün bir sonraki gün mavi ekran yedim iade ettim geri
  7. U

Asus tuf gaming A15 FA507NU laptopuma ram yükseltme yapıcağım şuan kendinde olan 8Gblik ram var ben hangi rami almalıyım yardım edin
  8. U

Asus tuf gaming a15 laptopa RAM eklesem bozulma gibi bir durum olur mu

Arkadaşlar Rami çıkardım geri iade edeceğim bana Asus tuf gaming a15 Fa507NU laptopu ile uyuşan RAM önerir misiniz
  9. U

Aga ramlerin hızı aynı memtest yapmayı bilmiyorum 1723148746 Aga minidump dosyalarını bilmiyorum
  10. U

Aga peki başka yolu var mı yoksa bunu mu yapmalıyım
  11. U

Aga windows kurduğum flash belleğe olur mu
  12. U

Aga onu nereden bakıcam kusura bakma çok bilmiyorum
  13. U

Aga işlemci 60 derece Ekran kartı 44 derece
  14. U

nereden bakabilirim birde laptopun sıcaklıkları derken ekran kartı veya işlemciden mi bahsediyorsunuz
  15. U

Arkadaşlar iyi akşamlar Rami taktım dün bir sorun yoktu ama bugün mavi ekran yedim yardım eder misiniz lütfen 1723138494 Aga Rami taktım dün sorun yoktu bugün mavi ekran yedim yardım eder misiniz lütfen
  16. U

Yardım Asus tuf gaming a15 laptopumun ramini yükselttim mavi ekran yemeye başladım

asus tuf gaming a15 laptopuma ramini yükselttim ilk günlerde sorun yoktu şimdi mavi ekran yemeye başladım lütfen yardım edin laptopun rami 8Gb aldığım ram crucial 4800mhz 16Gblik
  17. U

Yardım ASUS TUF Gaming A15 RAM yükselttikten sonra mavi ekran veriyor

Aga sorunu çözebildin mi bende aynı sorunu yaşıyorum benim ramde crucial 16GB çözdüysen banada yardım edebilir misin
Top Bottom