Arama sonuçları: *

1. E

dGpu da fps düşüklüğü

arkadaşlar BİOS ayarlarımda mux switch olayının seçenek ile yapılan versiyonunu gördüm yani hangi ekran kartımı kullanacağımı seçebiliyorum varsayılan olarak Mshybrid seçeneği var ben ise laptopumda daha fazla fps almak için dGpu yani harici ekran kartımı kullanmayı seçtim başlattım bir sıkıntı...
  2. E

Furmark Fps düşüklüğü(ACİL)

Hocam bir de oyunda deneyeyim dedim dying light 2 orta ayarlarda 45-55 arası bir fps veriyor bana normal geldi yanlış hatırlamıyorsam 1650 laptopumda düşük orta arası 40 alıyordum bunda bir 1660ti var fotoğraf olarak değerleri attım sizce bir anormallik var mı 1722542487 Değerler 80 Watt güç...
  3. E

hocam yok win 11de aynı yani ddu ile kaldırıp tekrar da indirdim occt ile de inceledim tuhaf bir şekilde olmuyor bir de ooyunlarda inceleyeceğim 1660ti 6Gb mobil ekran kartı var oyunda ekstra bir fps düşüklüğü olmazsa şayet çok kurcalamayacağım çünkü çözemedim bir türlü
  4. E

bir fark olmadı hatta farklı furmark sürümleri de denedim hepsinde aynı durum var 1722519351 gün içinde tekrar deneyeceğim hocam bir gelişme olursa yazarım
  5. E

microsoft sitesindekinden bir farkı var mı hocam 1722519180 hemen deniyorum hocam
  6. E

usb daha öncekilerde sıkıntı çıkarmamıştı yine de win 11 deneyeceğim
  7. E

hocam iki farklı batarya denedim hatta belki batarya ünitesinde sorun vardır diye bataryasız da denedim ancak sorun devam ediyor
  8. E

win 10 kurulu daha önce de bir çok laptopta kullandığım bir usb ile kurdum
  9. E

Merhaba arkadaşlar Tulpar t7 v19.3 modeli kullanan arkadaşım cihazında ki sorunu için bana getirdi ben bir çözüm bulamadım sizden yardım istiyorum sorunumuz şu cihaz furmark da düşük fps veriyor şöyle gerçekleşti format attım sürücleri yükledim hiçbir sıkıntı yok test için furmark indirdim ve...
Top Bottom