Arama sonuçları: *

1. W

95Derecede çalışan Ryzen5 7600 için sıvı mı hava soğutucu mu

Hocam sanırım Phantom spirit alacağım ancak şunu merak ediyorum kafamı kurcalıyor kasanın içi zaten sıcak olmuyor mu yani diğer bileşenlerle birlikte çok da geniş bir kasa değil sıvı soğutma direk dışarıya veriyor ısıyı ancak kule tipi kasanın içine verecek
  2. W

Hocam şimdi boşta 48 derece alıyorum ama oyuna girince işlemci %100 e çıktığında ki bu sık sık oluyor 95 hatta 98 dereceyi gördüm bu arada 1080p oynuyorum 240 fps normalde ısı artınca 20 lere düşüyor senin ısı değerlerin çok iyi 5.5 ghz de kullanmana rağmen 1722550928 Arkadaşın sıvı soğutmayla...
  3. W

Evet eminim bende şüphelendim tekrar çıkardım taktım normal takılı sağlam da duruyor
  4. W

Yani 360mm bir sıvı soğutma almicaksan Phantom spirit almalısın diyorsun peki benim kasam 360mm sıvı soğutmayı destekler mi acaba biraz geri kaldım son yollarda bu olaylara 😅
  5. W

merhabalar sistemi yeni kurdum ancak oyuna girdiğimde 95 dereceyle düşük fps beni şaşırttı amd programından baktıgımda 95 dereceyi gördüm stok fan var işlemcide macunu kendi macunu baktıgımda gayet güzel dagılmış ne fazla ne eksik oynadıgım oyun diğer oyunlara nisbeten işlemciye biraz yük...
  6. W

Ryzen 5 7600 işlemcinin sıcaklığının ve kullanımının dalgalanması

Ben de yeni sistem topladım r5 7600 ve rx7900 gre ile stok işlemci sogutucusuyla 95 dereceye kadar çıkıyor ama %10 da çalışırken bile 80 derece görüyorum sorun ne olabilir acaba
Top Bottom