Arama sonuçları: *

1. V

R5 7800X3D CPU için en iyi F/P hava soğutucusu nedir?

Merhaba arkadaşlar yeni sistem toplamıştım, bu konularda da yeni yeni öğrenmeye başladım. İşlemci olarak 7800X3D aldım ancak bilgisayarda sadece masaüstü açıkken bile 55 derece ortalamaya sahip. Daha uzun süreler kullanmak için yakın zamanda güzel ama bozulmayacak ve de fiyat performans bir hava...
  2. V

32", 2K, 1ms, 144hz, mümkünse IPS monitör önerisi

Dostlar baktıklarım eğer doğruysa 4070S ile 4K pek çok oyunu rahatlıkla oynayabiliyoruz. Ama yine de 4K'nın ucuzuna yönelmektense 2K'nın nispeten kalitelisine yönelme tercihinde karar kıldım. 32" 2K IPS monitör araştırmalarına başlarım şehre dönünce. Bit derinliği, piksel aralığı, HDR ve başka...
  3. V

Hocam eğer monitör işinde iyiseniz birkaç soru sormak istiyorum: 1- Hikayeli oyun ve film için 1 ms gayet yeterli mi yoksa 0.5 arayayım mı? 2- Kullanım amacıma göre 144 hz yeterli mi yoksa 250 lere varanları tercih etmem çok fark yaratır mı? 3- IPS çok iyi dediler ama reelde görmedim, sizin...
  4. V

Merhaba millet Dün 4070s ekran kartı aldım. Daha doğrusu hazır sistem aldım ama monitör alınmadı tabii. Kullanım amacı: hikayeli oyun ve film. Aradığım monitörde aradığım özellikse 2K 32" olması. Diğer teknik özellikler hakkında (bit derinliği, piksel aralığı, HDR, IPS, kontrast oranı) en f/p...
Top Bottom