Arama sonuçları: *

1. S

GAME PASS OYUNLARI AÇILMIYOR

Windowsa güncelleme geldi ve cihazı güncelledikten sonra sorun çözüldü. Sorun windowsla mı alakalıydı bilmiyorum ama şu anda oyunlar sorunsuz şekilde açılıyor.
  2. S

GAME PASS OYUNLARI AÇILMIYOR

Game pass ile alıp indirdiğim oyunlar yükleme ekranında kalıyor. FM24 ve Bannerlord indirdim ikisinde de oyun yükleme ekranında kaldı. Herhangi bir donma veya hata yok. Oyun yükleniyot yükleniyor ama açılmıyor.
  3. S

Çözüldü✓ LAPTOP İÇİN 2TB M2 SSD ÖNERİSİ

laptop da hali hazırda 512 gb ssd var zaten ek olarak 2tb alıyorum oyunları kurmak için. Birkaç sene götürse bile kafidir hocam 6k gözümü korkuttu biraz 1712402636 Aradaki fiyat farkı dedin ya onda istinaden yazdım. Akakce de 5199 TL olan satıcıyı kastettiğini düşündüm ama stok bitmiş. Şimdi...
  4. S

p5 plus da aynı fiyat bakındığım kadarıyla
  5. S

Hocam fiyatı 6k. 4k civarında başka marka alabilecekken bunu önermenin sebebi uzun ömürlü olması mı yoksa okuma yazma hızı mı
  6. S

5K bütçeyle alınabilecek en iyi 2TB m2 ssd hangisidir? Birkaç tane ayıkladım ama bazılarının markalarını daha önce hiç duymadım. Özelliklerine ve fiyatına bakıp almalı mıyım? Verbatim VI5000 PCIE4 NVME M.2 SSD 2TB 5000 mb/s okuma ------ 4791 TL Crucial P3 Plus 2tb 3d Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2...
  7. S

FM 24 YÜKLEME EKRANINDA KALIYOR

Game pass üzerinden FM24 aldım ancak oyun yükleme ekranında kalıyor ve açılmıyor. Oyun donmuyor fakat yükleme ekranı da bir türlü geçmiyor. Bu sorunu yaşayan farklı kişilere de denk geldim ancan bir çözüm bulamadım.
  8. S

Çözüldü✓ James Donkey 712 ALINIR MI? F/P KULAKLIK ÖNERİLERİ?

Aynen öyle. 3k var ama pek vermek istemiyorum. Başka harcamalarım da var. Dediğin fiyat aralığındaki tavsiyelerini bekliyorum hocam.
  9. S

Bütçe max 3k hocam. Orta halli bir tavsiyen varsa çok iyi olur. 1712141648 mik performansı çok önemli değil hocam. 1712141727 Bu havit markası birkaç yerde daha karşıma çıktı ama daha önce hiç duymadım. Marka hakkında bilginiz var mı hocam
  10. S

Max verebileceğim para 3k. Daha üstüne çıkamam. Başka harcamalarım da var o yüzden 3k nın hepsini kulaklığa vermesem daha iyi olur aslında. Aklıma en çok yatan cihaz fiyatından bağımsız razer kraken v3. Onun da fiyatı düşündürüyor işte.
  11. S

Rahat ve ses kasarken problem yaşamayacağım bir kulaklık arayışındayım. James Donkey 712 işimi görür mü yoksa paraya kıyıp razer kraken v3 ya da asus tuf h1 (kablosuz model) almalı mıyım? Aralarındaki fiyat farkı çok fazla. Sizin öneriniz nedir? Önerebileceğiniz fp kulaklıklar nelerdir?
  12. S

Çözüldü✓ HP VİCTUS ALINIR MI???

Asus almak isterim ama fiyatlar malum. Kiminle konuşsam farklı markayı kötüleyip farklı marka öneriyor. Victus'a eskisi kadar sıcak değilim ama lenovo mu acer mi ondan da emin değilim. 8 gb ram 512 gb ssd razı olup (daha sonra yükseltmek kaydıyla) asus mu alsam diye düşünüyorum.
  13. S

Hocam çok gömdün ya. Asus TUF bakıyorum bu fiyata ama özellik olarak çok fark var. Valla kafam karışık
  14. S

Hocam niçin bu parayı hak etmediğini düşünüyorsun? Sıkıntısı tam olarak nedir?
  15. S

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0017nta39-amd-ryzen-7-7840hs-32gb-2tb-ssd-rtx4050-freedos-16-1-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-7z587eaa39-p-HBCV00005R4M9S Laptop alacağım. Linkteki cihazı beğendim fakat çevremden birkaç kişi HP önermedi. HP yerine Lenovo'yu önerdiler. Asus ve MSI'ın...
  16. S

Çözüldü✓ HANGİ MARKA/MODEL LAPTOP ALINIR?

Hocam atılan cihazların hepsinde aynı işlemci var. Özellikle tavsiye edebileceğiniz bir işlemci olduğu için mi? Bir de laptop için AMD mi intel mi tercih edilmeli?
  17. S

1 TB ve 16 GB ram i ilerleyen süreçte yükseltmeyi düşünüyorum zaten fakat cihazdan asıl beklentim beni yarı yolda bırakmayacak olması. İşlemci ve ekran kartı sağlam olsun, kasası müthiş olmasa da taşırken en azından kafamı rahat ettirsin birde ısınma problemi olmasın istiyorum.
  18. S

Hocam bizzat kullandın mı ya da bildiğin kullanan biri var mı? En azından bi 4 sene falan götürmesi lazım beni monster ve excalibur yarı yolda bırakır diye bulaşmıyorum. Birde bazıları acer övüyor bazıları gömüyor acer hakkında bilgin var mı?
  19. S

Gaming laptop almak istiyorum. Monster ve Excalibur hakkında oldukça fazla olumsuz yorum var. Hiç bulaşmak istemiyorum. Asus ve HP gibi markalar genelde tavsiye ediliyor fakat onlarında da bazı modellerinde çeşitli problemler var. MSI desen fiyatlar uçuk. Bütçe 35-40k arası. İstediğim özellikler...
  20. S

Çözüldü✓ İ5 11400H/12450H yerine İ7 11370H/12700H almak için bütçemi zorlamalı mıyım?

Biliyorum fakat 32 GB ram e kafayı taktım biraz. Almışken 32 olsun sonradan yükseltme ile uğraşmayayım dedim ama daha sonra yükseltmek daha doğru. Bu bütçelerde biraz da buna mecbur kalıyoruz maalesef. Size de iyi akşamlar diliyorum hocam yanıtınız için teşekkürler
Top Bottom