Arama sonuçları: *

• Users: semihkntr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

GAME PASS OYUNLARI AÇILMIYOR

Game pass ile alıp indirdiğim oyunlar yükleme ekranında kalıyor. FM24 ve Bannerlord indirdim ikisinde de oyun yükleme ekranında kaldı. Herhangi bir donma veya hata yok. Oyun yükleniyot yükleniyor ama açılmıyor.
  2. S

Çözüldü✓ LAPTOP İÇİN 2TB M2 SSD ÖNERİSİ

5K bütçeyle alınabilecek en iyi 2TB m2 ssd hangisidir? Birkaç tane ayıkladım ama bazılarının markalarını daha önce hiç duymadım. Özelliklerine ve fiyatına bakıp almalı mıyım? Verbatim VI5000 PCIE4 NVME M.2 SSD 2TB 5000 mb/s okuma ------ 4791 TL Crucial P3 Plus 2tb 3d Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2...
  3. S

FM 24 YÜKLEME EKRANINDA KALIYOR

Game pass üzerinden FM24 aldım ancak oyun yükleme ekranında kalıyor ve açılmıyor. Oyun donmuyor fakat yükleme ekranı da bir türlü geçmiyor. Bu sorunu yaşayan farklı kişilere de denk geldim ancan bir çözüm bulamadım.
  4. S

Çözüldü✓ James Donkey 712 ALINIR MI? F/P KULAKLIK ÖNERİLERİ?

Rahat ve ses kasarken problem yaşamayacağım bir kulaklık arayışındayım. James Donkey 712 işimi görür mü yoksa paraya kıyıp razer kraken v3 ya da asus tuf h1 (kablosuz model) almalı mıyım? Aralarındaki fiyat farkı çok fazla. Sizin öneriniz nedir? Önerebileceğiniz fp kulaklıklar nelerdir?
  5. S

Çözüldü✓ HP VİCTUS ALINIR MI???

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0017nta39-amd-ryzen-7-7840hs-32gb-2tb-ssd-rtx4050-freedos-16-1-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-7z587eaa39-p-HBCV00005R4M9S Laptop alacağım. Linkteki cihazı beğendim fakat çevremden birkaç kişi HP önermedi. HP yerine Lenovo'yu önerdiler. Asus ve MSI'ın...
  6. S

Çözüldü✓ HANGİ MARKA/MODEL LAPTOP ALINIR?

Gaming laptop almak istiyorum. Monster ve Excalibur hakkında oldukça fazla olumsuz yorum var. Hiç bulaşmak istemiyorum. Asus ve HP gibi markalar genelde tavsiye ediliyor fakat onlarında da bazı modellerinde çeşitli problemler var. MSI desen fiyatlar uçuk. Bütçe 35-40k arası. İstediğim özellikler...
  7. S

Çözüldü✓ İ5 11400H/12450H yerine İ7 11370H/12700H almak için bütçemi zorlamalı mıyım?

Üniversite için laptop alacağım. Bütçeme denk düşen cihazlarda genellikle İ5 11400H ya da İ5 12450H işlemci görüyorum. İ5 e karşı ön yargılı olmalı mıyım? Bu iki işlemci yerine i7 11370H i7 12700H işlemcilere sahip laptop alabilmek için bütçemi zorlamama sizde gerek var mı?
Top Bottom