Arama sonuçları: *

1. Y

Ping değerleri neyi gösteriyor, ne yapmalıyım?

Öncelikle iyi forumlar, arkadaşlar Valorant oyununda grafik bozulmaları yaşadığım için bilet açmıştım. Bana PingPlotter değerlerini atmamı istemişlerdi. Bende attım ve paket kaybı yaşadığımı bunun da görsel buglara yol açtığını söylemiş ve bununla ilgili olarak pek bir şey yapamayacağımı...
  2. Y

Valorant olması gerekenden büyük crosshair

Arkadaşlar 1280x960 oynuyorum benim çözünürlüğümde oynayan yayıncılarda + crosshair olması gerektiği gibi benim oyunumda çok büyük nasıl düzeltirim?
  3. Y

Valorant ana çizgisi ve ortası soluk crosshair

Arkadaşlar merhaba, Valorant'ta Combatry vs. gibi oyuncuların kullandığı ortası ve ana çizgisi soluk olan Crosshair'i arıyorum. İnternette bu crosshairi aradım ancak bulamadım. Crosshair bu:
  4. Y

valorant ve riot games toplam 100GB yer kaplıyor

Hocam ama bu diskede yansıyor bugün pes 2021 yükleyecektim yükleyemedim.
  5. Y

valorant ve riot games toplam 100GB yer kaplıyor

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda Valorant ve Riot Games 50,9 GB olarak toplamda 100GB kaplıyor. İnternette araştırdım bunun bug olduğunu biliyorum fakat bu sorun C diskine de yansıyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  6. Y

PlayStation 4 bir tane USB portunda temassızlık

Bu sorunun diğer porttada biraz olduğunu fark ettim.
  7. Y

PlayStation 4 bir tane USB portunda temassızlık

Arkadaşlar merhaba, PlayStation 4'ün bir portunda temassızlık problemi var. Diğer USB portu çalışıyor. Ne yapabilirim?
  8. Y

Valorant grafikler çok kötü

Şu an ben sizce ne yapabilirim? 1722720212 Valorant destekden güzel ve net bir çözüm alamadım.
  9. Y

Pingim 5-6 ms arası internetin iyi olduğunu düşünüyorum ve intel kullanıcısıyım. Bu şey önceki güncellemeden sonra olmaya başladı. Oyunda ki her şey çok kötü gözüküyor.
  10. Y

Merhaba arkadaşlar, Valorant en son gelen 9.08 güncellemesi ile oyunun grafikleri kötü gözüküyor. Oyunu Revo Uninstaller ile defalarca silip yükledim, bilgisayara format attım ama işe yaramadı. Bana yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
Top Bottom