Arama sonuçları: *

• Users: Arif perde
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

300 TL en iyi oyuncu kulaklığı

300 TL ye en iyi oyuncu kulaklığı
  2. A

150 - 200 TL gaming mouse

150-200 TL en iyi fiyat performans olarak iyi olan gaming mouse önerir misimiz
  3. A

180-200 TL arası en iyi gaming kulaklık önerir misiniz?

180-200 TL arası en iyi gaming kulaklık lazım sağlam kaliteli bildiğiniz varsa lütfen önerin
  4. A

2. El yazıcı olan varsa ulaşabilir mi

2. El yazıcısı olan varsa bana ulaşabilir
  5. A

Kullaklıgın mikrofon u çalışmıyor

2 aydır kullandığım bi kulluklık vardı mikrofonu birden çalışmamaya başladı yardım edermisiniz
  6. A

1 yıl önce PC aldım ekran kartı bozuk

garantiden geldi bi parçası değişmiş şimdide mavi ekran veriyo bu seferde dosya kendi haline açıyor kapatıyor ne yapıcam
  7. A

SMX-R44 v SMX-R70, Hangisi Daha İyi?

smx-r44 makrolu siyah 6400dpi rgb ledli gaming oyuncu mouse. Mu daha iyi yoksa smx r70 mi
  8. A

120 TL en iyi oyuncu mouse kaliteli ağır bir mouse

120 TL ile ağır,kaliteli ,oyuncu mouse önerir misiniz?
  9. A

2500 TL ile alınabilecek en iyi telefon

2500 TL bütçem var alına bilcek en iyi telefon 2800 e de çıkabilir fiyat performans olarak ta iyi yani 2500 TL alıncak en iyi telefon
  10. A

PC virüs bulaştı nasıl silebilrim

PC virüs bulaştı nasıl silebilrim yardımcı olurmusunuz
  11. A

Ekran kartı arızası itopya

İtopyadan aldığım v3.5 sistemi rx570 oc vardı içinde PC geldi oynadım 2 hafta bi anda ekran gitti aradım gönderin dediler gönderdim ekran kartı değişti tamam dedim yeni ekran kartı geldi 1 ay kullandım yine aynı şey bi fikir önerin ben artık itopyayı aramaktan PC göndermekten yoruldum
  12. A

Yardım YouTube video editlemek için program

Video editlemek için kolay güzel bi uygulama önerir misiniz? YouTube için
  13. A

Yeni aldığım kulaklıkığın mikrofonu dan ses gelmiyor

POLYGOLD PG-6920 LED MİKROFON OYUNCU KULAKLIK IŞIKLI aldığım kulaklıkığın mikrofonunu kullanamiyorum sorunu bulamadım yardımcı olurmusunuz
  14. A

Rx460 iyi mi? fiyatına gore

Rx460 2 GB alicam sizce iyi mi fiyatına göre bide en güvenilir nerden alirim
  15. A

75 Hz monitör 60 Hz gozukuyo ve ayarlarda da ayarlanmiyorrlanmitor

İtopyadan 75hz 1ms monitör aldım ve ayarlardan baktigimda monitör 60 Hz olarak gozukuyo ayarlarda da ayarlanmiyo kablom desteklemiyor galiba hdm yada display port deyil kablom sizce niye 60 Hz gozukuyo
  16. A

İnce hesap güvenilir mi monitör alicam lütfen sorumu yanitlayin

İnce hesap güvenilir mi monitör alicam lütfen sorumu yanitlayin
  17. A

PC için oyun konsolu ucuz ve kaliteli

PC için oyun konsolu arıyorum ucuz ve kaliteli sağlam bir konsol
  18. A

Ekran kartı cipseti bozuk

8 ay önce v3.5 almistim aldiigimda 2 ay sonra oyuna girince ekran siyah oluyordu birden ve hoporlerden dırrr diye ses geliyordu 3 ay önce tekrar kurdum PC yi ve aynı sorun oldu ne yapicam itopyadan aldım ekran kartım rx570 ne yapicam
  19. A

8 ay önce v3.5 almistim aldiigimda 2 ay sonra oyuna girince ekran karariyo arkada dırrr diye ses geliyodu garantiye gönderdim ekran kartı deyitirmisle

8 ay önce v3.5 almistim aldiigimda 2 ay sonra oyuna girince ekran siyah oluyordu birden ve hoporlerden dırrr diye ses geliyordu 3 ay önce tekrar kurdum PC yi ve aynı sorun oldu ne yapicam itopyadan aldım ekran kartım rx570 ne yapicam
  20. A

En ucuz direksiyon

Alabileceğim en ucuz kaliteli kullanışlı ortalama 200 300 TL aşmicak direksiyon
Top Bottom