Arama sonuçları: *

1. A

Ryzen 5 7600 uygun sıvı soğutma arıyorum

Hocam hava soğutucu olarak thermalright phantom spirit 120 se argb bu kasaya sigiyormu
  2. A

4000 TL sıvı soğutma önerisi

Sigmiyormu bu benim kasama 1724417427 Hocam V2 versiyon benim kasam
  3. A

Kasa bu hocam şuan evde olmadığım için ölçülerini alamıyorum https://www.epey.com/bilgisayar-kasasi/deepcool-cc560.html
  4. A

Hocam phantom düşünüyorum o zaman onu alayım birde benim kasa masanın altında duruyor gene çevresinden hava alıyor ama sorun çıkarmaz degilmi?
  5. A

Hocam serin olsun istiyorum birde phantom spirit alırsam kac derecelere kadar düşer bı tahmin varmıdır
  6. A

Şu anda yenice hazır sistem almış bulunmaktayım 3 gün oluyor Antalya'da yaşıyorum dolayısıyla bir sıvı soğutucu ya ihtiyacım var ayrıca aldığım sistem F/P olduğu için sistem çok ısınıyor işlemci boşta 66, yük altında 97 derecelere kadar çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim (ekran kartım gayet...
  7. A

Hazır sistemde yapılması gereken bios ayarları nelerdir

Merhabalar ben aslında bir laptop kullanıcisiydim uzun süreden sonra hazır sistemi aldım, fakat masaüstü bilgisayar hakkında fazla bilgim yok o yüzden bios ayarlarından neyi açmam neyi kapatmam gerekiyor hakkında hiçbir bilgim yok bana yapmam gerekenler konusunda yardımcı olursanız sevinirim
  8. A

Sunrıse-4070 sistem alınır mı?

Dostlar şu an bu sistemi almayi dusunuyorum RAM ve SSD yukseltince sistem 41.500 oluyor bu fiyata RAM 32 GB ve SSD 1 TB olacak sekilde sistem oneriniz var mı yoksa bu sistemi almam daha mantıklı mı olur? Degerlendirmelerinizi ya da onerilerinizi AMD ve NVIDIA'nin teknolojilerini dahil ederek...
Top Bottom