Arama sonuçları: *

1. K

Steam oyun indirirken disk kullanımı 0a düşüyor ve oyunu indirmiyor

Çok teşekkür ederim sağolun
  2. K

oyun inerken steamdaki disk çizgisi gidiyor ve bi tek ağ bağlantısı kalıyor oyun inmiyor olduğu yerde kalıyor steamda yaşıyorum bu sorunu bir tek şuan epic indiriyor. fotoğrafdaki gibi ya disk çizgisiz devam ediyor sadece ağ çizgisi kalıyor yada görsel 2deki gibi biranda düşüyor
  3. K

Epicden rahat bir şekilde indiriyor
  4. K

Steam disk kullanımı 0 oluyor

bilgisayarım yeni ve boş depolama alanımda var 1 haftadır bu sorunla uğraşıyorum steamdan oyun indirirken bir anda disk bağlantısı gidiyor ve sadece ağ çizgisi kalıyor boş boş duruyor nerdeyse herşeyi denedim ama çözüm bulamadım arkadaşımdada aynı sistem var ama onda böyle bir şey olmuyor lütfen...
  5. K

hayır malesef adaptör ile bağlıyım ve bir şey sorucam adaptörüm en son windows 10u destekliyor ama şimdi windwos 11 kurdum bir sorun yaşatırmı 1722872910 yine aynı şeyi yaşadım napabilirim lütfen yardım edin bilgisayar yeni bide kafayı yemek üzereyim az kaldı
  6. K

speed duplex diye bir ayar yok bulamadım ve birde o realtek ethernet için değilmi benimki wifi adaptörü ile bağlı internete
  7. K

indirme bölgesini değiştirdim yine oldu ama bir süre sonra gidiyor çok zorlar büyük oyun indiriken ve üstüne önbelleğide temizlesemde olmuyor bilgisayar yeni bide 1722870703 o ne için tam oalrak ne işe yarıcak 1722870818 şimdi yine aynı şeyi yaşadım dediğini yaptım baştan indiriyor bakalım...
  8. K

az öncede yaşadım aynı sorunu kafayı yicem az kaldı şidmi steam.exe yi yüksek yaptım senin dediğini yaptım ve indirme bölgemi değiştirdim öyle indiriyorum 1722870063 gene aynı sorunu yaşadım bi türlü anlayamadım
  9. K

tam olarak nerden yapıyoruz bulamadım yerini
  10. K

bilgisayarı servisden aldım öğlen şimdi windowsu kurup deniyeceğim. Bu arada servis hiçbirşey yapmamış sadece format atmış sanırsam 1722863710 Bu arada servis format atarken farklı sürücüler açmışlar format için bunları silsem bişey olurmu (ytden buldum görüntüsünü) 1722863733 Servis...
  11. K

Denemedim ama sence sorun nedir
  12. K

Ne varsa denedim bilgisayarı bile sıfırladım sırf bunun için
  13. K

bilgisayarımı vatandan yeni aldım sistemim bu: https://www.vatanbilgisayar.com/int...v2-geforce-rtx-4060-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html ssd de bu Crucial 1ТВ РЗ Plus Serisi 3D NVMe М.2 SSD (Okuma 5000МВ/ Yazma Зб00МВ) windowsu kendim kurdum orjinal sitesinden bir usb ile steami yeni indirdim daha...
  14. K

bilgisayarımı vatandan yeni aldım sistemim bu: https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-h610m-h-v2-geforce-rtx-4060-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html ssd de bu Crucial 1ТВ РЗ Plus Serisi 3D NVMe М.2 SSD (Okuma 5000МВ/ Yazma Зб00МВ) windowsu kendim kurdum orjinal sitesinden bir usb ile steami yeni...
Top Bottom