Arama sonuçları: *

1. pitekon

Ses sistemini kablosuz yapmak

Acil cevap
  2. pitekon

Ses sistemini kablosuz yapmak

2+1 ses sistemim var 220 v prize takıp kullandığım. Buna batarya takicam nasıl yapabilirim trafosunu mu iptal etmem gerek kaç volt kaç amper batarya ile modifiye edebilirim acaba
  3. pitekon

laptopum için hangi ram yada ssd!!!

labtopumun bazı parçalarını güncelicem ram ve ssd hangi parçayı seçebilirim yada uyumlu mu? değilmi nasıl anlicam
  4. pitekon

Ali express ten wi-fi adaptör alicam

Merhaba ben yurtdışından wi-fi adaptör alicam 70-80 tl civari Türkiye de olmayan bir cihaz ve ben ağrı da oturuyorum bana gümrük vergisi ne kadar gelir ve ne kadar uğraştırıcı olur. Amazon mu aliexpres mi birde
  5. pitekon

Laptop soğutucularda 5 fan yerine Tek fanlı alınır mı

Kendin kullaniyormusun kral
  6. pitekon

Laptop soğutucularda 5 fan yerine Tek fanlı alınır mı

Merhaba arkadaşlar Ben laptop soğutucu alicam ama bakıyorum 4-5 fanlı soğutucu lar 130 tl ama çok iyi tek büyük fanlı olanlarda var 60-70 tl tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum
  7. pitekon

VirtualBox ağ adaptörü

Sağolun keşke herkes kendi kulandigi kartlari yazsa mesela emin olduklari
  8. pitekon

VirtualBox ağ adaptörü

hepsiburada iade alıyor 1589404273 backtrack3 doğruysa alınır mı? açtığım bi konuda biri tavsiye etti kardeşim kulanıyor dedi ondan emin olmadım sordum
  9. pitekon

VirtualBox ağ adaptörü

https://www.hepsiburada.com/inca-iuwa-300n-300mbps-11n-10dbi-cift-anten-wireless-adaptor-pm-bd301050 bunda pakette backtrack 3 desteği yazıyor bakarsanız ben bunu alıcam
  10. pitekon

VirtualBox ağ adaptörü

hocam bu inca nın ürünleride var bi çok kişi destekliyor diyor . elimde wifi kart olmadıgı için wifi testleri yapamıyorum eğitim amaçlı. çoğu yerde yarım bilgiler veriyor insan güvenemiyor
  11. pitekon

VirtualBox ağ adaptörü

Chipset bilgileri e-ticaret siteleri paylaşmiyor
  12. pitekon

VirtualBox ağ adaptörü

Bunlara baktim bende hocam ama guncel degil ve turkiyede satilmiyor
  13. pitekon

VirtualBox ağ adaptörü

Hayir kali destekli wifi adaptör olmali ve monitör mod destekli olmali bende ariyorum düzgün bi ürün bulamadim tavsiye ürünlerde güncel degil
  14. pitekon

KALİ LİNUX openport paketi bulunamadı

Öncelikle apt install ve program adi olacak.borde depo güncel degildir belki 1589390758 Hocam sizin kullandiginiz ağ adaptörlerini monitör mod destekli oldugundan eminseniz tavsiye alabilirmiyim
  15. pitekon

Kali linux Monitör Mod destekli Wifi adaptör

Başka kesin bi ürün tavsiyeleri varmi acaba
  16. pitekon

sağolun hocam işe yarasında sıfırıda alırım
  17. pitekon

Hocam monitör modu destekliyor mu her kali linux destekleyen adaptör monitör moda girmiyor
  18. pitekon

Arkadaşlar ben penetrasyon testleri için mon. Mod destekli wifi adaptör lazim ve bu konuyu saticilarda cevaplandiramiyor kali linux kulanan arkadaslar emin olduklari kendi wifi adaptör leri varsa tavsiye verebilirlermi
Top Bottom