Arama sonuçları: *

1. W

Beyler bu kız beni seviyorum anlamadım

Klavye düzeltmiş balım dicektim😀 1728762726 Klavye düzeltmiş balım dicektim
  2. W

😢 1728759918 Ama knk baya samimiydi arada birbirimize balım bile diyoduk
  3. W

Beyler lisede bi kız arkadaşım vardı sevgili değil yani gerçekten arkadaş baya samimiydik hatta arada flörtleşiyoduk okul kapandığı zaman konuşmayı kestik. Bi arkadaşın instagramı lazımdı yazdım kıza knk bu kişinin insatını biliyomusun dedim oda biliyorum dedi attı falan sonra ordan konu açıldı...
  4. W

Hyperos güncellemesi ne zaman gelcek?

Hyperos güncellemesi ne zaman gelcek? 10 Ekim dendi fakat bugün gelmedi telefon modelim poco f6.
  5. W

Telefonu şarjda kullanmak herhangi bir zarar verirmi cihaza?

Telefonu şarjda kullanmak herhangi bir zarar verirmi cihaza? Etrafta çok bilgi kirliliği var .
  6. W

Annem için Küçük mini telefon önerisi

Arkadaşımda var s23 mini ama 6.1 inç olmayabilir o da tam bilmiyor
  7. W

Bütçe sıkıntı değil knk tek şart mini güncel ve android olucak
  8. W

Arkadaşımda var s23 mini 6.1 inç onun gibi telefon
  9. W

Annem cüzlanına normal telefon sığdıramıyor o yüzden küçük olması lazım fiyat önemli değil
  10. W

Annem için Mini android telefon önerileriniz varmı sadece android .
  11. W

Bunu evde düzeltme imkanım varmı?

Abi .... 1727813734 Doğru tahmin 1727813752 Ucundan tadına baktım 1727813776 Sen neden monitörü ısırdın?
  12. W

Yeni 1727811249 Oyunda biraz sinirlendim ekranı ısırdım. Şimdi monitör fiyatlarına baktım 10 bin altı yok 😭
  13. W

Bu monitör kırığını düzeltme imkanım varmı ?
  14. W

Annem için telefon önerisi

Anneme telefon alacağım fiyatı uygun olursa güzel olur kamerası çok kötü olmasın ve telefonun boyu küçük olursa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.
  15. W

Kişi kaydedilirken hata oluştu sorunu

Bımcell kişiyi silmek istediğimde kişi kaydedilirken hata oluştu diyor nasıl çözeceğim bu sorunu?
  16. W

Xiaomi poco F6 telefonda fotoraf etiketini nasıl kaldırırım?

Knk ayarlarda göremedim 1725721223
  17. W

Xiaomi poco F6 telefonda fotoraf etiketini nasıl kaldırırım?

Telefonundan fotoğraf çektiğimde fotoğrafta telefonun modeli ve hangi tarihte çekildiği çıkıyor bunu nasıl kapatırım ayarlarda falan bulamadım.
  18. W

Poco F6 telefonda gece şarjı

Yok knk benim eski telefonum oppo reno 2z di telefonu 11de şarja koyuyordum ve sabah 8 de full dolacak diye ayarlıyorum. Gece modu yani bazı telefonlarda var ama bu telefonda göremedim(poco F6)
  19. W

Poco F6 telefonda gece şarjı

Poco Bir telefonum var gece saat 12 de şarja takıp sabah saat 8 de tam şarj nasıl yaparım öyle bir özellik vardı eski telefonumda bu telefonda yok mu araştırdım bulamadım.
Top Bottom