Arama sonuçları: *

1. K

kule tipi soğutma aldım sıcaklık hala 90 derece

Termal macunu kontrol et
  2. K

Bu sistem alınır mı?

Ekran kartı sıfır değil fazla kullanılmış zorlanmış olabilir o yüzden pek emin olamadım kampanya kovalarsanız illa güzel bir sistem denk gelir bu fiyata sistem bulursam atarım
  3. K

Instagram QQQQQQQQQQQQ

Qqqqqqqqqq
  4. K

Msi Ventus 4060 2x Alınır mı?

İşlemci Ryzen 5 5600
  5. K

PC Hocası Pch-x1 alınır mı??

Dün akşam PC Hocası yeni bir video attı sistemin kampanyalı fiyatı 19k'ydı kampanyasız fiyatı 23k şuan sizce alınır mı? Ekran kartından şüphe duyuyorum biraz. Yada önerebileceğiniz başka bir sistem varmı? Sistem linki...
  6. K

Msi Ventus 4060 2x Alınır mı?

Minecraft, Valorant, CS2, GTA 5 tarzı oyun oynayacağım ama MSI Ventusdan pek emin olamadım sizce alınır mı?? Toplama yapmıyorum hazır sistem içinde ekran kartı, önerdiğiniz başka bir ekran kartı varsa hazır sistemini atarsanız sevinirim. Bütçem kasa için 23k
  7. K

Öneri 8GB VRAM Yeterlimidir?

Asus dual 4060 8gb VRAM versiyonunu almayı düşünüyorum. Valorant, CS 2, Minecraft tarzı oyunlar oynayacağım genelde 1080p. Sizce 8GB VRAM Yeterlimi bu oyunlar için?
  8. K

Optimus 5A vs Zodiak Silver

Hazır sistem alacağım ancak sistem arasında kaldım. Optimus 5A'ya özelleştirmeler yaptım fotoğrafını aşağıya bırakırım. Zodiak Silver'i olduğu gibi düşünüyorum sizce hangisi? Bütçem en fazla 24k Zodiak Silver...
  9. K

Öneri Optimus 5A özelleştirilmiş alınır mı? GameGaraj

Merhaba GameGaraj'da Optimus 5A diye bir sistem buldum fakat özelleştirilmemiş sistemdeki markalar adı bile duyulmamış markalardı bende özelleştirme yaptım normal hali 21k özelleştirilmiş hali 23k oldu özelleştirmiş olduğum kasanın özelliklerinin fotoğrafını koyuyorum böyle alınır mı sizce? Kasa...
  10. K

Öneri GameGaraj Striker5A alınır mı

Game Garaj'da böyle bir sistem buldum baya ucuz ama darboğaz konusunda ve ürünlerin marka kalitesinden emin olamadım sizce değişmesi gereken parçaları varmı ve darboğaz yapar mı yada bu sistemin yerine önerebileceğiniz başka bir sistem varmı? (Kasa için ayırdığım bütçem 23k civarlarında ona göre...
  11. K

Ryzen 5 5600 + RTX 4060 darboğaz yaparmı?

İnce Hesabın Gaming Gecesi var her Cuma günü oradan bakıyorum ama daha ucuzu gelmezse bu sistemi daha iyi markalara özelleştirmeyi düşünüyorum hocam sağolun
  12. K

Ryzen 5 5600 + RTX 4060 darboğaz yaparmı?

Gamegarajdan Striker 5A sistemini almayı düşünüyorum ama darboğaz konusunda pek emin olamadım 4060'a göre 5600 bana biraz düşük geldi sizce darboğaz yaparmı veya Striker 5A yerine önerebileceğiniz bir sistem varmı, sistemde değişmesi gereken parçalar varmı? Kasa için bütçem 23k civarlarında...
  13. K

Öneri R5 5600 RTX 3060 ekran kartlı hazır sistem nasıl

RTX ekran kartlı bir sistem tercih ediyorum hocam Striker 5A'ya bakmıştım ama forumlarda r5 5600 ile rtx 4060'ın darboğaz yapabileceğini söylüyorlardı emin olamıyordum ayrıca zaten 5600 ve 4060 toplam 15-16k civarı ediyor neden bukadar ucuz anlamadım Striker.
  14. K

Öneri R5 5600 RTX 3060 ekran kartlı hazır sistem nasıl

Bıraktığım linkte incehesapta bir hazır sistem buldum bütçem 25k civarlarında kasa için bu civarlarlarda 3060 r5 5600lü bir sistem buldum 24k sizce nasıl değişmesi gereken birşeyler varmı (linkteki kasa ryzen 3600 5600 yapıp özelleştirdim)...
Top Bottom