Arama sonuçları: *

1. Aslanofnight

Max 2 k ya oyuncu kulaklığı önerisi

Kablolu ilk tercih ancak kablosuz da olur önerileri bekliyorum
  2. Aslanofnight

Yardım Ethernet kablosu aldım taktım ama İnternet gelmiyor

Ethernet kablosu aldım bugün taktım bi ucunu modeme bi ucunuda bilgisayara taktım ancak İnternet gelmedi ne yapmam lazım
  3. Aslanofnight

Toplama bilgisayar tavsiye

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4070-super-12gb-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html Taksitle alacaksan senin için en iyi sistem bu olur
  4. Aslanofnight

VALORANT OYNAYAMIYORUM

Evet
  5. Aslanofnight

VALORANT OYNAYAMIYORUM

Tamamdır teşekkürler
  6. Aslanofnight

VALORANT OYNAYAMIYORUM

Ne yapmam lazım onu soruyorum silip yükledim ancak bi işe yaramadı valorant oynamak istiyorum 1726674956 Bi yararı olurmu
  7. Aslanofnight

VALORANT OYNAYAMIYORUM

İşlemci 7500f ekran kartı 4070 süper videoda gördüğünüz gibi oluyor valorant hatta Bi ara oyunda istemci düşük fps sorunu verdi sağ yukarıda aynı böyle oldu oyun çıktım girdim bi iki kez denedim hâlâ aynıydı oyunu silip yükledim ancak yine olmadı sistemde bi sorun çünkü cs oynayabiliyorum...
  8. Aslanofnight

Valorantta istemci düşük fps sorunu

sistemim ryzen 5 7500f ve 4070super ama valoranta girdiğimde ilk 1 2 dakika her şey normal bi anda bu sorunu almaya başlıyorum 7 8 saniyede bir ekran donuyor 6 7 saniye hep böyle devam ediyor acaba sistemdemi bi sıkıntı var diye farklı oyunlara girdim cs ye girdim hiç sıkıntı yoktu sistem...
  9. Aslanofnight

Yardım Valorantta düşük istemci fps sorunu

Bendede fpste sorun yok 500 civarı alıyorum ama oyun 7 8 saniyede bir donuyor çözümü yokmu şunun ya
  10. Aslanofnight

Çok saçma oyun mu bozuk nedir arkadaş yav
  11. Aslanofnight

75 80 arası gidip geliyor
  12. Aslanofnight

sistemim ryzen 5 7500f ve 4070super ama valorantta bi anda bu sorunu almaya başladım sürekli drop yiyorum ve oyun donuyor takılıyor acaba sistemdemi bi sıkıntı var diye farklı oyunlara girdim cs ye girdim hiç sıkıntı yoktu sistem sorunsuz çalışıyordu farklı oyunlarıda denedim sorun çıkmadı...
  13. Aslanofnight

40.000₺'ye kadar Hazır sistem aramaktayım

https://amzn.eu/d/0jZfq6S Bu soğutucuyu alabilirsiniz gayet yeterli
  14. Aslanofnight

3k kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Max 3k ya kablosuz oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?
  15. Aslanofnight

40.000₺'ye kadar Hazır sistem aramaktayım

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4070-super-12gb-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html Nvidia ekran kartı istersen buna bakabilirsin amd de olur dersen 7900gre sistemler var bu bütçeye
  16. Aslanofnight

valorantta düşük istemci fps sorunu

İnternetim kötüydü bu olayı yaşadığımda bu yüzden wifiden değil kendi telefon internetime bağlanıp girdim oyuna ama yine aynı sorunu yaşadım
  17. Aslanofnight

sistemim ryzen 5 7500f ve 4070super ama valorantta bi anda bu sorunu almaya başladım sürekli drop yiyorum ve oyun donuyor takılıyor acaba sistemdemi bi sıkıntı var diye farklı oyunlara girdim cs ye girdim hiç sıkıntı yoktu sistem sorunsuz çalışıyordu farklı oyunlarıda denedim sorun çıkmadı...
  18. Aslanofnight

19. Aslanofnight

40000TL bütceye hazır sistem önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4070-super-12gb-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html
  20. Aslanofnight

35 - 43 Bin TL Sistem Önerileri

ssd yi 1 tb yapabilirsin anakart b serisi bir anakart seçebilirsin ramleride çift slot yapabilirsin lexar marka olandan eğer ilerde yükseltmeyeceksen ramleri seni çok rahat götürür bu sistem
Top Bottom