Arama sonuçları: *

1. E

HAZIR TOPLAMA KASA KAZIK mı?

cs ve türevi oyunlar işlemci ister işlemci çok sağlam ama csde rtx falan açamazsın ki neden rtx tercih ettin rx7800 7900 çok işini görecektir + daha fazla vramleri var
  2. E

kazık asla değil 7800 işlemci biraz fazla gelmiş sadece cs oynayacaksan ama alınır kesinlikle farklı sitelerde max 2-3k oynar
  3. E

bir tık pahalı gördüm
  4. E

MediaTek Wi-Fi 6E MT7902 linux desteği yok?

normalde düz python/c++ devoleperim ama siberlede ilgileniyorum o yüzden dualboot win10 kali tercih ediyorum , eğer bahsettiğiniz neden kali diğer dağıtımları kullansa driverin sadece windows 10/11 supportu var dağıtımla ilgili değil
  5. E

kali linux uzun süredir kullanıyorum , cihaz değiştirdim mt7902 muadili önerdiğiniz kart var mı
  6. E

Bir hevesle aldığım asus laptopum elime ulaştı ve dualboot ile kali linux kurdum batarya modülü bile sorunsuz çalışıyordu ama bir türlü laptopun wifi kartını görmüyordu daha sonra biraz araştırdığımda MediaTek Wi-Fi 6E MT7902 olan kartımın son 2 yıldır güncelleme almadığını ve sadece windows...
  7. E

Siber Suçlar Polisi olmak ?

Yazılım alanında c c++ python dillerinde ileri düzey bilgim var daha önce siber güvenlikle de ilgilendim linux tecrübem var kendimi geliştirmeye açığım 4 senelik ybs okuyacağım ama yazılım sektörü nereye gider pek öngöremiyorum siber suçlarda memur olmak için emin değilim önce normal polis...
Top Bottom