Arama sonuçları: *

1. A

Maksimum 30 bin tl hazır sistem önerisi

Teşekkür ederim hocam.
  2. A

Maksimum 30 bin tl hazır sistem önerisi

Selamlar. AMD ekran kartı istemiyorum yeni aldığım bilgisayarda ekran kartında sorun çıktığı için iade ettim. NVİDİA olursa sevinirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  3. A

30 bin TL hazır sistem önerisi

Selamlar hala Bilgisayar arıyorum. AMD ekran kartı istemiyorum ancak işlemci amd olabilir şimdiden teşekkür ederim.
  4. A

R5 5600 Palit rtx 4060 ti sistem alınır mı??

Selamlar bu sistemde ekran kartını değiştirip 16 gb ekran kartını seçip alıcam sisce değiştirilmesi gereken bir parça varmıdır? sistem: https://www.gamegaraj.com/urun/nebula-5a/
  5. A

HAZIR SİSTEM ALACAĞIM

Konuyu yükseltmeyi deneyin hocam boşuna konu açmayın.
  6. A

4060 ekran kartlı fiyat performans oyuncu bilgisayarı önerisi

Hocam bu site güvenilir midir ki?
  7. A

Bu İşlemciler Darboğaz Yapar Mı?

bir şey değil hocam güle güle kullanın. <3
  8. A

Bu İşlemciler Darboğaz Yapar Mı?

Yapmaz hocam.
  9. A

Evet hocam biliyorum bu stok fanla çok oyun oynamam zaten. 1723533349 Çok teşekkür ederim hocam iyi bakın kendinize.
  10. A

Ha özür dilerim hocam benim salaklığım. İşlemci olarak intel düşünebilirim evet doğru ancak ekran kartını değiştirmem yazdığım gibi.
  11. A

Hocam hikayeli oyunlar oynayacağım baya ama öyle ekran kartını zorlayacak kadarda iyi grafiklere sahip oyunları değil hem hikayeli hemde fps oyunları oynayacağım. Ayrıca amd ekran kartı aldığımda bana çok sorun çıkarmıştı sistemi iade ettim daha da amd ekran kartına bulaşmak istemiyorum.
  12. A

Güzel hocamda 30 bin tl oluyor rami yükseltince 16 gb ram az olmaz mı bu sisteme.
  13. A

Hocam öyle ekstra grafikli oyun oynamayacağım zaten. Teşekkür ederim
  14. A

Tamam hocam sakin olun lütfen. Arkadaşın belki sistemindeki başka bir parçadan darboğaz olmuştur. :D
  15. A

Tamam hocam teşekkür ederim sağolun.
  16. A

Hocam o kadar param yok malesef.
  17. A

Bütçem maksimum 27k. 1723529422 Atıyorum hocam bir dakika. 1723529626 https://www.tebilon.com/amd-ryzen-5600-gigabyte-rtx-4060-eagle-oc-8gb-gigabyte-a520m-k-kioxia-500gb-16gb-ram/ Buyurun hocam. Kasayı değiştireceğim ve ekstra olarak depolama alınıda ekleyeceğim. 1723529711 İşlemci olarak...
  18. A

Selamlar. Aklımda bir bilgisayar var ancak yine de iyice araştırmak istiyorum önerileriniz için teşekkür ederim.
  19. A

Donanım Arşivi youtube kanalındaki Tebilon ile toplanmış sistem alınır mı?

Hocam amd ekran kartı istemiyorum önceden çok sorun yaşadım. Ayrıca işlemci R5 5500 onu R5 5600 yapsam diğer sistemle aynı fiyat oluyor. Ayrıca diğer sistemdeki ekran kartının soğutması windforce kadar iyi denebilir.
Top Bottom