Arama sonuçları: *

1. E

Lütfen yardım edin çok ilginç bir hata alıyorum.

Arkadaşlar oyunlarda ve masaüstünde garip çizgiler görüntüde bozulmalar oluyor sıkıntı monitörde mi ekran kartında mı yardımcı olur musunuz. Kasayı Hdmı kablo ile monitöre bağlayınca çizgiler geri geliyor. Kasayı Hdmı kablo ile bizim televizyona bağlayınca çizgiler yok oluyor. Kasayı...
  2. E

Çözüldü✓ Lütfen yardım edin napmalıyım?

Arkadaşlar oyunlarda ve masaüstünde garip çizgiler görüntüde bozulmalar oluyor sıkıntı monitörde mi ekran kartında mı yardımcı olur musunuz. Kasayı Hdmı kablo ile monitöre bağlayınca çizgiler geri geliyor. Kasayı Hdmı kablo ile bizim televizyona bağlayınca çizgiler yok oluyor. Kasayı...
  3. E

Hangi monitörü seçmeliyim?

Arkadaşlar sadece bu siteden alma hakkım var 7.500 tl indirim yapılacak bana. Fazla pahalı olmasın bana şu uygun gibi geldi sizce alınır mı? Siteden sizde bakar mısınız uygun fiyatlı hangisini almalıyım. 2K olması sart...
  4. E

Ekranda çizgiler çıkıyor

Arkadaslar ekranda böyle çizgiler çıkıyor.Bende çizgiler ekrandayken ekran görüntüsü aldım.O resmi telefona aktarıp baktım ve çizgiler yoktu. Kasayı 3 tane farklı televizyona bağladık onlardada çizgi yok. Fakat Monitörü bilgisayarcıya götürdük baska kasaya taktı.Ondada çizgilrr yoktu. Sıkıntı...
  5. E

Çözüldü✓ Monitörmü bozuk ekran kartımı

6. E

Bu ne hatası bilen varmı?

İşin ilginç yanı şu.Monitörü başka kasada deneyincede çizgiler yok oluyor
  7. E

Evet Va panel
  8. E

Masaüstü akra plan resmini değiştirince o çizgiler hala aynı kalıyor.Her oyunda her uygulamada oluyor.Ama hiç bir klasör açmassam o çizgiler olmuyor.Klasör açıp o çizgileri ekran görüntüsü alıp baska ekrandan bakınca çizgiler yok.
  9. E

Top Bottom