Arama sonuçları: *

1. AntremanKoçuMünir

Uygun alınabilecek 750w PSU önerisi

Modüler Arc750 için tavsiyeniz ne olurdu 😁
  2. AntremanKoçuMünir

🔥İndirim Jack Jones 3'lü Boxer 394₺🔥

Amazondan resmi satıcı üzerinden aldım. Biz erkekler asit mi üretiyoruz bilmiyorum ama hep kronik aynı yerden delinip gidiyor...
  3. AntremanKoçuMünir

Bu sisteme ram eklenirse iş görür mü?

CS gibi online tabanlı oyunlarda 16GB ram haricinde işlemci önbelleği önemlidir hocam. 16GB yapınca oyunlarda PC daha rahatlayacaktır. Ama yüksek CS FPS' i istiyorsanız işlemciyi kesinlikle pas geçmeyin.
  4. AntremanKoçuMünir

🔥İndirim Jack Jones 3'lü Boxer 394₺🔥

Tavsiye etmem. Seher yıldızı alın daha rahat ve daha uzun ömürlü. Üçlü paketten ikisi 6 ay geçmeden çöpe gitti.
  5. AntremanKoçuMünir

RTX 4060’LI BU SİSTEM 22 BİN EDER Mİ?

Güç kaynağı kesinlikle yükseltilmelidir. Everest o sisteme emanet edilmez. 🤣
  6. AntremanKoçuMünir

🔥İndirim Kars Bakkaliyesi Kahvaltılıklarda %30 İndirim👍

Kars'tan bu cuma geldim ve bir mandıradan bu fiyatların yarısına alışveriş yaptım. Bence pahalı hocam. İnternet sitesi var sırf reklama girer diye yazmıyorum.
  7. AntremanKoçuMünir

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Saçmalamayın hocam. O işlemci ve ekran kartı ile kesinlikle alınmaz. 25.000₺ çöpe gider.
  8. AntremanKoçuMünir

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Muhtemelen Ddr5 6000mhz olanlar...
  9. AntremanKoçuMünir

🔥İndirim Fiskobirlik Nuga Kakaolu Fındık16 Kreması 700Gr İndirim 109₺

Hurma ile tatlandırılmış sağlıklı bir ürün. Çok şekerli sevenlerin hoşuna gitmez. Alternatif olarak Abdurrahman Tadıbu alın. Tadelle seven net bunu da sever.
  10. AntremanKoçuMünir

🔥İndirim Dark GT Pro 1138TL, FRGB modeli 989TL

Yıllar önce falcon kasasını kullandım. Gayet kullanışlı ve efsane bir modeldi. Frisby, Everest kasa almaktan iyidir. Gerçi Abdullah' ın dediği gibi uzay montajda kullan. Bu parayı farklı parçaları yükseltmede kullan.
  11. AntremanKoçuMünir

15 20 BİN TL ARASI TELEFON ÖNERİSİ OLAN VARMI ? SAMSUNG HARİÇ

Yurtdışı kayıtlı Camon 16 Primer.
  12. AntremanKoçuMünir

🔥İndirim Acer Aspire 5 12.999 TL 🔥🔥

Geçen hafta 11.900 gibi bir fiyata satılırken millet acaba diyordu alın geçin diye arkadaşlarıma bile attım. Almayanlar için yine güzel fırsat.
  13. AntremanKoçuMünir

🔥İndirim Asus TUF Gaming A15 FA506NF 18.619🔥

Taksitte vade farkı var.
  14. AntremanKoçuMünir

iPhone 15 Wi-Fi sorunu

iOS 18 güncellemesi yaptıysanız saçma sapan bir çok hata var. Ondanlardan birisi olabilir.
  15. AntremanKoçuMünir

Bu sistem nasıl ? İtopya FREKANS-A4/Intel Core i3 13100F/ASUS GeForce Rtx 4060

Öncelikle uyum sorunu olmaz. Windows 10 fişi çekilene kadar kullanabilirsiniz tabii ki. Genel performansta oyunlara göre tabii ki değişiklik gösterebilir ama %3-6 arasında ortalama FPS farkı olabilir. Ben 11 e alıştığım için ondan devam ediyorum. Anakart üreticisi ve ekran kartı için 11 öneriliyor...
  16. AntremanKoçuMünir

SIVI SOĞUTMA SORUNU - Msi Mag Coreliquid 240R V2

Amazon müşteri hizmetlerine bağlanın hocam oradan yönlendirirler. İade sağlansın temizinden Thermalright çiftli kule tip soğutucuyu 1400-1500 liraya alıp daha serin, daha ucuz ve daha sessize kullanırsınız.
  17. AntremanKoçuMünir

İPhone 15 pro max , yurtdışı kapandı. Yanına 2. Cihaz 7plus düşünüyorum ama !!!

iPhone SE ve 2. Nesil 2020 (5S kasasında olan ve 8 kasaında olan) hem ufak hemde epey iş görüyor hocam. 15 serisi kullanan arkadaşlara çok cihaz sattım sıfır geri dönüş.
  18. AntremanKoçuMünir

iPhone 15 Wi-Fi sorunu

Cihazın garantisi varsa 0216 282 15 11 Apple Türkiye müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan test yaptırabilir veya servis için randevu oluşturabilirsiniz. Yada şunu deneyin: Ağ ayarlarınızı sıfırlayın; iOS veya iPadOS 15 ya da sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız Ayarlar > Genel > [Aygıtı] Aktar...
  19. AntremanKoçuMünir

Bu sistem nasıl ? İtopya FREKANS-A4/Intel Core i3 13100F/ASUS GeForce Rtx 4060

Gayet güzel dengeli sistem hayırlı olsun. Soğutma konusunda da kafanız rahat eder... İlerde denk gelirseniz LGA 1700 güçlendirme kiti alırsınız. Artık nereden indirimli denk gelirseniz... Amazon, temu veya aliexpress gibi. Hem sıcaklık hem de anakarta zararr gelmesin diye güzel artıları var...
Top Bottom