Arama sonuçları: *

1. AliZyzz

Gym'de Dinlemem için Anker Soundcore Q45 vs Space One

gymde terletmeyecek kulak üstü arıyorum bu segmentte başka kulaklıklara öneri verirseniz sevinirim
  2. AliZyzz

Valorant için logitech g203 alınır mı?

Çok fazla oyun oynayan birisi değilim o yüzden bu mouseyi önerdiler alınır mı? sizce (valorant oynuyorum sadece)
  3. AliZyzz

1500 Tl üstü kulaküstü kulaklık önerisi

kulağım ortalama bir insanın kulağından bile küçük ama resmen baskı yapıyor doğru demişsiniz ankere bakiyim o zaman sağolun.
  4. AliZyzz

bende 520bt vardı be onu satıcam ya muhtemelen başka kulaküstü hic olamazmı
  5. AliZyzz

Spor yaparken ve gündelik hayatımda kullanabileceğim bi kulaklık lazım bütçe 1500-1900TL
  6. AliZyzz

yd iphone 14 almakmı yd xiaomi 14t yi beklemekmi

2 telefon arasında kaldım instagramda ağırlık çalışırken videolar paylaşıyorum benim için kamera,işlemci ve oyun performansı aynı derecede önemli yani en önemli 3 şey. Ekran hz konusunu hiç önemsemiyorum bile. Sosyal medyaya (instagrama) fotoğraf attığınızda video gönderdiğinizde apple...
  7. AliZyzz

roblox hiçbir vpn işe yaramıyor dnsleride denedim

selamlar 1.1.1.1 warp uygulamasını indiripp dnsyi deiştirdim proton vpni denedim operadan açtım hemde sadece warp uygulamasında roblox açıldı ama internet çok yavaştı başka önerisi olan varsa söyleyebilirmi
  8. AliZyzz

Iphone 13mü Xiaomi 13mü

2 telefon arasında kaldım apple daha mantıklı geliyor çünkü instagramla anlaşmaları var kamera ve işlemci benim için önemli (ağırlık çalışırken bazen instagrama atıyorum) hangi telefonu önerirsiniz başka telefonlarada açığım
Top Bottom