Arama sonuçları: *

1. L

Windows 11 mavi ekran

hocam hala hata vermiyor
  2. L

Windows 11 mavi ekran

arkadaşlar selam rust oynuyorum bilgisayar 5 ila 10 dakikada bir mavi ekran yiyip duruyor nasıl çözebiliriz ?
  3. L

Kulaklık önerir misiniz.

sagolun hocam
  4. L

Kulaklık önerir misiniz.

Dostlar merhaba kulaklığa ihtiyacım var bin lirayi geçmezse sevinirim
  5. L

PlayStation Hesap satin aldim

Arkadaşlar selam hesap satın aldım Ragnarok oynamak için fakat su hatayla karşılaştım Bu içerik Kullanilamiyor. Bu içeriği başka bir konsolda kullaniyorsunuz. Bu PS5 sistemindeki içerikleri lisansinizla başlatmanız biraz zaman alicak bu hatayi nasil düzeltiriz bilen varmi
  6. L

God Of War: Ragnarok ne zaman ps plusa gelir

Selam dostlar uzun zamandır Ragnarok'un ps plusa gelmesini bekliyorum bunun yaninda Tlou 2' yi de uzun zamandir bekliyorum fakat bayadir gelmediler bilginiz var mi?
  7. L

Ekran kartını hangi sitelerden alabilirim ?

Arkadaşlar selam önceden açtığım konuda rtx 3060 alıcağımı söylemiştim fakat 2. el oldugunu fark ettim internet üzerinden almayı düşünüyorum ama çok site bilmiyorum güvenilir bilgisayar parçaları satan site söyleyebilir misiniz.
  8. L

zotac rtx 3060 12gb alınır mı

ne alayım hocam
  9. L

Hocam eskişehirde dükkanda satılıyor instagram üzerinden buldum yanına gideceğim
  10. L

teşekkür ederim hocam.
  11. L

Bu işlemci ve anakartı nereye satabilirim hemen satmak için biliyor musunuz o kadarr hakim değilim de
  12. L

Hocam TUF-H310-PLUS-GAMING anakartını kullanıyorum işlemci için sadece intel için üretilmiş amd ekran kartı aşağıda yazdıklarımı destekliyor 3060 alsam işlemcim ile darboğaz yapar mı bilmiyorum fps oyunları oynuyorum önceliklede rust oynuyorum şuan sadece ekran kartını yenileyecek bütçem var...
  13. L

Selamlar arkadaşlar, şuanda kullandıgım sistemim intel i3 8100f gtx 1050 ti ekran kartımı ve işlemcimi güçlendirmek istiyorum. Rtx 2060 almayı düşünüyordum fakat rtx 3060'ı 7500 liraya sıfırını buldum kullandıgım anakart'ım 8. ve 9. nesil işlemcileri destekliyor ve 3080 e kadar destekliyor...
Top Bottom