Arama sonuçları: *

1. E

Ford Fiesta, Renault Clio vs Citroen C3

Pazartesinden beri yazıyorum ama ulaşamadım kendisine. İnşallah onun da yorumlarını alacağım.
  2. E

Opel düşünmüyorum hocam ailemde çok olumsuz tecrübe yaşayan var.
  3. E

Hocam dizel fiestalarda otomatik yok maalesef. 1723640243 600 bin civarı hocam. Yalnızca galeri ve yetkili satıcılarda 700 bine kadar çıkabilirim o da taksitle vs.
  4. E

Merhaba, Başlıkta belirttiğim gibi, bu üç araç arasında kararsız kaldım. Detayları aşağıda paylaşıyorum, siz hangisini önerirsiniz? Kullanım Amacı: Aylık minimum 600 km şehir içi Yılda 1-2 kez uzun yol Kullanacak Kişi Sayısı: Genellikle 1 ya da 2 kişi Beklentiler: Konforlu ve güvenli bir...
  5. E

600 bin TL otomatik araç önerisi

Ben de günlerdir bu araçların etrafında dönüp duruyorum hocam. Yakıtı problem etmeyecek olsam Fiesta'yı alıp geçeceğim. Arabayı kullanacağım en fazla 30 bin kilometre falan ama yine de çok yakan arabanın getirdiği o psikolojiye girmek istemiyorum.
  6. E

Ben de ChatGPT ile bu konu hakkında çok konuştum. Yine de sağ olun.
  7. E

Ben de öyle düşünüyorum hocam. Fiesta 1.0 turboluyu çok istiyorum ama bütçemi aşıyor.
  8. E

Hocam İstanbul'da günde 15 km ev-iş yapacak. Genellikle düzenli olarak ben dahil 2 kişi olacak. Çok nadir arada 4 kişiye çıkabilir.
  9. E

Merhaba, 18 yaşındayım, acemiyim ve ilk arabam olacak ama çok fazla modele baktığım için kafam çok bulandı. Birkaç gündür 1.4 Fiesta Titanium'da yoğunlaşmıştım ama araç çok yakıyormuş birazcık beni kendisinden itti açıkçası. Kriterlerim aracın fazla yakmaması, beni sanayide dolaştırmaması, az...
Top Bottom