Arama sonuçları: *

1. O

Hydra R6 kalvye nasıl arkadaslar

Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Beklentilerimin çok üstünde çıktı. Kendi açımdan artıları; -Büyük enter -Türkçe karakterler sonradan eklenmemiş. -Kırmızı switch olmasından dolayı sesi rahatsız etmiyor. -Volume kontrolcüsü büyük kolaylık. -Bilek desteği manyetik olduğundan bileğime göre...
  2. O

Yardım İncehesap sipariş detayı

Fiyat farkından anlaşılır hangisini aldığın önce onu kontrol et bence
  3. O

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Gördüğüm ortalama 250 260 civarlarında geziyor. Programla bakmadım ortalamasına.
  4. O

El Capitan sinyal yok sorunu

Yanlış yazmışım ekrana taktım dicektim :)
  5. O

El Capitan sinyal yok sorunu

DisplayPort kablosunda ben de görüntü alamamıştım kasaya taktığımı ekrana taktım sorun çözüldü. Bir deneyin belki işe yarar.
  6. O

Ne diyeceğimi bilmiyorum (El Capitan)

Dün aynı şeyle ben de karşılaştım, müşteri hizmetlerine ulaştığımda yoğunluktan dolayı böyle oldugunu WP fanı kargo ile yollayacaklarını daha sonra da stok fanı onlara göndermemi söylediler. Zaman konusunda bir bilgi vermiyolar. Dün forumda bir arkadaşa aynı bu şekilde WP fan sonradan yollanmış...
  7. O

%20-29 arası değişti
  8. O

Kasanın bugün gelmesiyle artık bu kulubün üyesiyim. Ancak stok fanla geldi sistem o biraz moralimi bozdu. Merak eden arkadaşlar için birkaç bilgi vereyim. BIOS güncel versiyonuyla geldi. Ramleri 3600 mhz ye yükselttim ancak gecikme değerleri ve voltajı şu an için ellemedim. SSD testinde olması...
  9. O

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

Benim de fan stok fan olarak geldi, hediye fan yoktu hem telefonla hem de maille ulaştım kargo ile gönderileceğini söylediler
  10. O

Hayır çıkmaz normal garanti prosedürü işler.
  11. O

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Evet arkadaşlar ben de 19unda sipariş verenlerden biriyim. Kargo konusunda 10 iş gününü görüp sipariş verdim bu konuda hala takvimin gerisinde değil firma ancak 10 iş gününü geçer mi bilemiyorum. En son firmadan siparişimin durumu ile ilgili bilgi aldığımda aşağıdaki şekilde yanıt geldi. Ekran...
  12. O

Sistemin linkinde işlemciye tıklarsanız işlemci sayfasında kutusuz işlemci diye yazıyor. Mpk da bu anlama geliyor. Multi package yani çoklu paket. Satıcılar bu şekilde işlemcileri toptan alıyor. Bu işlemcilerde bilgi fişi vb. olmuyor.
  13. O

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Ayın 19unda biz alırken 10 iş günü yazıyordu.
  14. O

İşlemci kutusu zaten gelmeyecekti kutusuz işlemci yazıyor
  15. O

incehesaba büyük isyan kapida

Forumdaki çoğu arkadaşın siparişinden daha önce siparişim ancak benimki de henüz kargolanmadı. Salı günü montaj aşamasında olarak güncellendi. Pazartesi artık kargoya verilmesini bekliyorum.
Top Bottom