Arama sonuçları: *

1. Sqervz

Valorant da FPS yüksek ama donma takılma hissiyatı oluyor neden ?

PC iyi 400-800fps aralarında dolaşıyor 900 -1000 de görüyor ama valorant oynarken donma kasma hissiyatı oluyor neden acaba ?
  2. Sqervz

5 5600X var valo da 75-80 derece oluyor bu sıcaklıklar işlemciye zarar verir mi

PC rahat rahat kullanabilirim demi uzun saatler sürece bı sıkıntı olmaz işlemcide
  3. Sqervz

Sağol ben de bütün camları açıyom öyle PC açıyom 75-80 derece oluyor işlemci inşallah camı kapatınca artmaz sıcaklık 1723580684 PC rahat rahat kullana bilirim demi uzun saatler boyunca
  4. Sqervz

Çok Sağol PC den çok anlamıyom biraz anlıyorum da ondan endişeleniyom bişey olacak diye
  5. Sqervz

Bios ayarların dan kısma nasıl oluyor videosu varsa atabilirmisiniz bide bios ayarlarını değiştirirsek FPS düşüşü PC yavaşlama PC kapanma gibi durumlar olmaz değil mi ( bide bazı kişiler 85 üstü işlemcinin ömrünü azaltır diyor doğrumu )
  6. Sqervz

Benim ki laptop değil masa üstü ikisinin normal olması gereken sıçaklıklar aynı derece olmaz farklı olur
  7. Sqervz

Bi sorum daha olacak arasıra 81-82 oluyor ama hep olmuyor bazen çıkıyor sonra iniyor ama genellikle 75-80 derece ( kaç derece olursa işlemciye zarar verir ) yada sıkıntıya sokar işlemciyi cevaplar sanız sevinirim 😃(masa üstü bilgisayar benim ki )
  8. Sqervz

(Stok fan var şuan )2-3 aya kadar 500tl ye kule tipi fan Alacam da 500tl lik bir soğutucu soğutur mu acaba ? 1 yıldır kullanıyom kasayı
Top Bottom