Arama sonuçları: *

1. R

Bu parça nedir tamir edilir mi

herhangi bir elektronikçiye gidip lehimletebilirsin anlamıyorsan
  2. R

Ekran Kartım Tam Performansında Çalışmıyor

işlemciye birazcık daha overclock yapmak istiyorum ama anakart mosfetleri 90 dereceleri görüyor kaç dereceye kadar bir sorun çıkmaz bilgisi olan var mı
  3. R

her oyunda böyle bf 5 te high ultra karışık %70 kullanıyor bu seferde 35 fps oluyor nsf heatta %20 kullanılıyor düşük ayarlarda ultrada %100 oluyor ama çok kasıyor bu seferde 1620395979 bilen birisi varsa bana 4 çekirdeği kapatıp diğer dördünün hangi değerlerde olması gerektiğini söyleyebilir mi
  4. R

anladım teşekkür ederim
  5. R

Bilgisayarımın Ekranında Aniden Bir Şeyler Belirdi

özellikleri neler sistemin biostada böyle bozuksa görüntü ekran kartı arızalıdır benimde ekran kartımda böyle bir problem olmuştu ben fırınlama yöntemi ile çözmüştüm tabii emin olmak lazım
  6. R

evet bende anlayamadım neden böyle bir sorun var acaba biostan 4 çekirdeği kapatsam diğer 4 çekirdeği 5ghz mi yapsam ama öyle yapınca kaç v olması gerektiğini bilmiyorum şuan 4.2ghz 1.37200 bu voltajda 4.4 e kadar çıkıyor fazlası için 1.39-140 civarında yapmak gerekiyor anakartım fazla ısındığı...
  7. R

fx 8300 4.2 ghz oc konuda yazıyor hocam
  8. R

bütün oyunlarda bu sorunu yaşıyorum ekran kartım tam performansında çalışmıyor valorantta %80 i geçmiyor csgoda %70 i - gta v te %100 oluyor ama ultra 8x te bu screenshotta gta v ultra 4x teki değerleri 8x te 30 fpste oynamakta çok mantıklı gelmiyor fx8300 4.2ghz oc 4.5 ghz e...
  9. R

sistemimde darboğaz oluyor

hayır o şans eseri öyle denk gelmiş ama 40-45 fps den yukarı çıkmıyor ekran kartı tam performansında kullanılamadığı için ve tüm yük işlemcide genelde %100 de çalışıyor
  10. R

sistemimde darboğaz oluyor

Her Oyunda ekran kartı kullanımım düşük nedenini bilmiyorum birkaç ay öncesine kadar yoktu. battlefield 5 need for speed heat gibi oyunlarda yükün hepsi işlemcimde grafik ayarlarını arttırıyorum yine aynı resolution scale değerini arttırıyorum birazcık daha iyi oluyor ama ekran kartım tam...
  11. R

Android Cihazı 2.Monitör Olarak Kullanmak

Android cihazımı bilgisayarımın 2. monitörü olarak kullanmak istiyorum ama kablolu olarak bağlanmalı. spacedesk programını kullanıyorum ama çok kasıyor internet hızımdan kaynaklı muhtemelen yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom