Arama sonuçları: *

1. Y

Ttnet tahatüt bitimine yakın interneti yavaşlatıyor.

Ben ofansif aldım biraz özür diliyorum eğer öyleyse. 1603971425 Kusura bakmayın ben alınmışım:(
  2. Y

Laptop'tan çektiğim sıkıntılar, Bıktım Usandım!

Dostum bu sıkıntıları yaşamadan önce laptopa Driver güncelleme programı kurdun mu?
  3. Y

Dostum elimizdeki verilere bakarak çıkarımda bulunuyoruz. -Arkadaşımızın modem marka/modelini bilmiyoruz. -Arkadaşımızın evi santrale uzak mı değil mi bilmiyoruz. -Arkadaşımızın apartman/ev altyapısını, tek kablo mu yoksa birleştirilmiş çok kablo mu olduğunu bilmiyoruz. -Arkadaşımızın...
  4. Y

uzaynet taahhüt bedeli ne kadar

Şimdi basitçe anlatmak gerekirse tahahütü 2 ye bölüyor eğer kullandığın ay fazla ise KALAN AYI, kalan ay fazla ise KULLANDIĞIN AYI baz alarak verdiği indirimleri+kurulum bedelini+cayme bedelini ekleyip sana son tutarı söylüyor. En doğrusu müşteri hizmetleriyle görüş; öyle aybaşı 50 falan değil...
  5. Y

Mantıken hızlandırması lazım ki tekrar taahhüt yapabilsin? Ben mi yanlış düşüyorum?
  6. Y

game garaj ramleri slikonlama konusu

Blaster 7TN model laptopunu kullanıyorum 1 ayı yeni geçti. İlk olarak laptop ilk geldiğinde 1 adet ssd unutulmuş. aradım akşamında kargoya verildi öbür gün ssd yi taktım. https://donanimarsivi.com/forum/konu/i7-9750h-islemcim-4-cekirdek-olarak-goezuekueyor-coezueldue.35145/ şu konuda...
  7. Y

Windows 10 kurulumu yapamıyorum ...

Öğrendiğim kadarıyla "GPT ise UEFI ile gelen bir özelliktir. MBR gibi diskin bölümlerini düzenler, ama daha etkili ve verimli bir sistemdir. UEFI olan bir sisteminiz varsa, GPT kullanmaktasınız. Depolama alanı olarak MBR’den daha öndedir. MBR 2TB gibi bir bölüm sınırı koyarken, GPT’de 9.44 ZB...
  8. Y

İphone 6 Jailbreak

Başarılı bir şekilde geri döndürebilirsen garantiye hiçbir şey olmaz. JB yi kaldırman lazım apple a göndermeden. 1589363999 Neden güvenli olmadığını anlatır mısınız?
  9. Y

Biosa gir-Boot sekmesinde UEFI boot enabled yap
  10. Y

UEFI yapamamışsınız. Uyarıyı BIOS-Legacy modda olduğu için veriyor. BIOS ayarlarından UEFI yapın bir de öyle deneyin
  11. Y

Yardım i7 9750h işlemcim 4 çekirdek olarak gözüküyor. (ÇÖZÜLDÜ)

Arkadaşlar format ile sorunu çözdüm. Artık 6-12 şeklinde gözüküyor. Sorunun kaynağı bana göre win10 isosunu RUFUS isimli programla usb ye yazdırmamdı. Bu kez Microsoft un sitesindeki win10 downloader uygulamasını kullanarak yazdırdım. Format sonrası olması gerektiği gibi oldu.
  12. Y

bios güncelleme

Kusura bakma şimdi anladım. Ya linkini verdiğin sayfada sırayla yükleyin diye bir ibare göremedim. Eğer herhangi biri bir öncekinin de özelliğini kapsıyorsa en son-üstteki-ni yüklemeniz yeterli. Ama en alttan sırayla da yükleseniz olur. Ben yapsaydım güncellemeyi teker teker yapardım alttan...
  13. Y

Yardım Ac ye Hangi oyunla baslanir

Anket gibi bir şeyin sonucuna göre. Ubisoft resmi verileri değil. Nette buna benzer değişik değişik sıralamadan sadece 1'i. Fikir vermesi açısından.
  14. Y

Yardım Ac ye Hangi oyunla baslanir

Assassin’s Creed Odyssey Assassin’s Creed Origins Assassin’s Creed IV: Black Flag Assassin’s Creed Brotherhood Assassin’s Creed II Assassin’s Creed Syndicate Assassin’s Creed III Assassin’s Creed Unity Assassin’s Creed Revelations Assassin’s Creed En iyi 10 Assasins Creed's oyunları şeklinde...
  15. Y

Öneri RAM karşılaştırması

GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED in diğerlerinden TAM OLARAK nasıl bir kalite farkı var acaba açıklasanız da insanlar aydınlansa. RGB olunca daha mı kaliteli oluyor Ramler? Konuyu açan arkadaş özellikle belirtmemiş ne için kullanacağını.
  16. Y

Öneri RAM karşılaştırması

Aynı kalite, fark yok ucuz olanı tercih edin.
  17. Y

WİNDOWS GÜNCELLEŞTİRMELERİNİ GERİ NASIL AÇARIM

Kayıt defteri diye tahmin ediyorum. Şu şekilde deneme yapabiliriz; Başlat-"services.msc"- sağdan "Yönetici olarak çalıştır"- Windows Update-Başlangıç türünü "Otomatik" yapın. Bu şekilde deneyin olmazsa geriye google a "kayıt defterinden windows update kapatma" yazıp yapılanların tersini yapmak...
  18. Y

COD WARZONE KALDIRIR MI

Ama 9. nesil i7 işlemci ve RTX 2060 ekran kartı var laptopta? Soru soran arkadaşın Ryzen 3 işlemcisi var, tamam ekran kartı güzel. Videodaki laptopla aynı olur mu bilemedim?
  19. Y

COD WARZONE KALDIRIR MI

İzlerim, tam olarak neye bakmam lazım?
  20. Y

COD WARZONE KALDIRIR MI

Bir oyunun açıklanan Minimum gereksinimlerinden azsa benim ram miktarım ya da ekran kartım, Ben ciddi sıkıntı yaşarım. Rahat rahat ferah ferah oynayamayacaksam minimumda bile. sıkıntılı... Ha ya da şöyle yapalım arkadaş gece açık bıraksın insin oyun, denesin ona göre desin ki ok sıkıntı...
Top Bottom