Arama sonuçları: *

1. LinearSwitchEnjoyer

Yardım Bu beni kaç yıl götürür

Amazondan aldığın hiçbir üründe mağdur olmazsın. Satıcısı amazon olduğu sürece korkmana gerek yok.
  2. LinearSwitchEnjoyer

Yardım MAX 5000 TL BÜTÇE KLAVYE ÖNERİSİ

Buraya klavye önerisi almak için yazdım, siz bi öneride bulundunuz da ters cevap mı verdim? Lütfen kendinizi 5 dakika sorgulayın, başka cevap vermeyi düşünmüyorum size, gereksiz bir tartışma başlattınız ve bitirmeye niyetiniz yok. Ben burda bitiriyorum.
  3. LinearSwitchEnjoyer

Yardım Bu beni kaç yıl götürür

Dlss ve frame gen sağolsun 4-5 yıl rahat rahat her oyunu oynarsınız bence.
  4. LinearSwitchEnjoyer

Sizi aşağıladığımı düşünmüyorum "ben klavyeye 5k nasıl veriyorsunuz anlamıyorum ? " dedikten sonra ben de verdim demen ayrıca garip, en iyi senin anlaman lazım neden verdiğimizi o zaman, kendin de vermişsin çünkü. İyi niyetli olduğunuzu da düşünmüyorum ayrıca, öyle olsanız başta böyle boş bir...
  5. LinearSwitchEnjoyer

🟠 PC Hocası, RTX 5090 bilgilendirmesi!

Eleştirmek bir işe yaramaz kartın rakibi yok, adamlar istediği fiyatı çekiyor. Amd 5090'a rakip olabilecekmiş gibi durmuyor bu sene de, malesef tekele dönüşmüş nvidianın absürt fiyatlarına boyun eğicez.
  6. LinearSwitchEnjoyer

Kibarca isteyen parasıyla istediğini alır sen ise karışamazsın dedim ama anlayamadın sanırım, valorant oynamak için rtx 4090 çeken insanların da hayatına karışıyor musunuz?
  7. LinearSwitchEnjoyer

Çok iyi fiyata almışsınız. 1723635645 Hocam kol saatine milyonlarca dolar verenler var bu dünyada, herkes bütçesine göre çok istediği şeyleri parasına bakmadan alıyor, sizin için önemsiz olan bir şey başkası için önemli olabilir. Custom klavye toplamayı düşünüyordum gümrük yasası hayallerimi yıktı.
  8. LinearSwitchEnjoyer

Hangisini almalıyım, daha önceden hyperx red switch klavye kullandım, linear switchler bayağı hoşuma gidiyor. https://www.itopya.com/razer-deathstalker-v2-pro-tkl-optical-red-switch-beyaz-kablosuz-gaming-klavye_u24805...
Top Bottom