Arama sonuçları: *

• Users: Yusa kadir
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

discord sv nasıl büyütülür

Merhaba arkadaşlar yeni bir discord sv açtım ve büyütmek istiyorum ancak nasıl büyütebileceğim hakkında bi fikrim yok bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim
  2. Y

Monitöre koruyucu cam

Merhaba arkadaşlar ilk monitörümü üzerine eşya düşürerek kırdığımdan dolayı bu monitöre koruyucu cam almayı düşündüm monitörüm 27inç kavisli bilginiz varsa koruyucu cam önerir misiniz?
  3. Y

kulaklık için istişare

Merhaba arkadaşlar şuan n11 de indirim var ve cloud 2 750 lira cloud alpha ise 700 lira ben 2 si arasında kaldım cloud 2 de ki kablosu çıkarılmıyor yani kablosuna zarar geldiği zaman kulkalığı atmam gerek kablosu yapılabiliyor mu yoksa dediğim gibi çöpe mi atmak lazım ona göre cloud alpha...
  4. Y

discord ses gelmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce discordda arkadaşlarımla konuşuyordum. Sonra discordu kapattım 30 dk fln sonra geldim geldiğimde kulkalığımdan ses gelmiyordu ama hoparlörden geliyor discordu kapattım açtım sildim tekrar yükledim kulkalığı değiştirdim değişen bir şey olmadı. Yardım ederseniz sevinirim
  5. Y

cloud alpha mı yoksa arctis 3 mü

arkadaşlar bayadır kulkalık bakıyorum önce hs 60 a yöneldim kablosundan dolayı ve ses hatalarından dolayı vazgeçtim sonra arctis 3 e baktım mantıklı geldi ve cloud alphayı gördüm ikisi arasında kaldım alphda 7.1 yok ama arctis 3 te var sizce hangisini almalıyım
  6. Y

600 liraya kulakalık önerisi

merhaba arkadaşlar bayadır kulaklık bakıyorum arctis 3 almayı düşündüm arkadaşlarım önermedi hs 60 a baktım yorumlarda dışarıya ses gidiyor discord da veya oyun içi sohbette sizce bu fiyata hangi kulaklığı almalıyım
  7. Y

kulaklık tavsiyesi

merhaba arkadaşlar 600 lira bütçem var arctis 3 almayı düşünüyorum arkadaşlarım ona o kadar para verme dedi sizce hangi kulaklığı almalıyım
  8. Y

işlemci soğutucu önerisi

işlemci olarak ryzen 5 3600 var ve oyun oynarken 86 derecelerde geziyor bende bir soğutucu almaya karar verdim baktığım birkaç model var ama karar kılamadım yardım ederseniz sevinirim bütçem ise 450 liraya kadar olur. kafamda düşündüğüm modeller ise: cooler master lite 120 sıvı soğutma pccooler...
  9. Y

Rtx 2070 için işlemci önerisi

Merhabalar arkadaşımın biri Ryzen 5 3600x alırsan rtx i kullanabilirsin dedi bende emin olamadım öyle bir şey var mı yoksa öneride bulunur musunuz?
Top Bottom