Arama sonuçları: *

1. J

NVDİA DENETIM MASASI SIKINTISI

NVDİA DENETIM MASASI MASAUSTU RENK AYARLARIM PCYİ HER ACTIGIMDA SIFIRLANIYOR TEKRAR TEKRAR YAPMAM GEREKIYOR COZUMU VARMIDIR
  2. J

STEELSERIES ARCTIS 7+ YARDIM

Yaklasık 1 Yıl once arctıs 7+ almıstım ara sıra baglantısı kopuyordu cok sıkıntı etmıyordum ama suanda 60 sn sonra kulaklıgın baglantısı kesılıyor hatta pcde ses aygıtı olarak gorulmuyor bıle suanda kablosuz dongle ı cıkardım kablolu kullanıyorum bır sıkıntı yok kablosuza gecınce 60 sn...
  3. J

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

Turkce hala yok bugun oyun tam cıktı ama butun dıller var Turkce yok
  4. J

fc25 türkçe dil nasıl yapılır

Buyuk ıhtımalle yarına olmazsa 27 sınde duzelır ıngılızce dıye karıyer yapamıoz ya
  5. J

fc25 türkçe dil nasıl yapılır

Bendede aynı sorun 4 kere sılıp yukledım ama galıba 27. Sınde duzelcek oyun
  6. J

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

hocam oyle secenek cıkmadı 3 kere sılıp yukledım ea ın uygulamadan ındırırken soruyor turkce secıyorum ama dıyorkı steamden ındırmen lazım steamden ındırdım 3 kere turkce gelmıyor dıger dıller var turkce yok hocam
  7. J

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

FC 25 DE BUTUN DILLER VAR TURKCE YOK PCDEN OYNUYORUM LUTFEN YARDIM EDIN
  8. J

ACİL YARDIM STEELSERİES ARCTIS 7 PLUS

BEYLER BENIM BU KULAKLIK ( ARCTIS 7 PLUS ) OYUN ESNASINDA KENDI KENDINE SESI KESIYOR KULAKLIK ACIK AMA BUTUN SESLER KAPANIYOR BU SORUN DEVAM EDIYOR 1 AY SONRA 2 AY OLMUYOR BIR ANDA TEKRAR OLMAYA BASLIYOR ANLAMADIM GITTI TAM FIGHTIN ORTASINDAYIM SES GIDIO NAPICAMI BILMIYORUM
  9. J

ACİL YARDIM MAKSIMUM 6.5K monitor

Beyler gecenlerde konu acmıstım monıtor ıle ılgılı monıtoru aldım ama hdmı ve dp portlarında sıkıntı cıktı o yuzden ıade edıyorum modelı aoc 24g4x di suanda maksımum 6500 tl ye monıtor arıyorum yardımcı olabılcek varmı
  10. J

RUST GORUNTU AYARLARI HAKKINDA YARDIM

EVET BEYLER 4060 Tİ AMD RYZEN 5 7600 32 GB RAM VAR BU GORUNTUNUN NEDENI NEDIR SIZCE NE YAPSAM DUZELTEMEDIM UGRASIYORUM SABAHTAN BERI LUTFEN YARDIM EDIN ( not olarak bu oyunda nasıl gelısıoz ** ne zaman gırsem gelısemıom yanımda adam kale dıkmıs benım ev kucucuk )
  11. J

EN MAKSIMUM 5K YA MONİTOR ONERİSİ

Beyler cevaplarınız ıcın cok tesekkur ederım son bır sorum olacak lenovo r25i-30 mu almalıyım yoksa aoc 24g4x mi
  12. J

İtopyadan alabılırsın ben ordan alacagım 1724233362 Hocam msi ın MSİ G255F kodlu urunune bakmıstım 1 ms 180 hz aldım hatta ama sonrasında iptal ettim aoc daha ıyı galıba ama bır yandanda aocye ıcım cok sınmedı napıcamı bılemıyorum
  13. J

Hocam galıba AOC yi alıcam ama sormak ıstedım gene foruma cunku almısken bu butceyle en ıyısını almak istiyorum
  14. J

Evet beyler Sunların arasında kaldım fıkırlerınızı ogrenmek ıstıyorum cok kararsızım AOC 24G4X veya AOC 24G4XE LG ULTRAGEAR 24GS60F-B MSİ G255F BUNLARIN ARASINDAYIM BASLIKTADA YAZDIGIM GIBI EN SON SINIR 5K BEYLER ONERILERINIZI BEKLIYORUM
Top Bottom