Arama sonuçları: *

1. S

ASUS monitör bozuk yardım

Hocam 14 günü geçti maalesef iade etme gibi bir şansım yok mecbur garantiye yollayacağım
  2. S

Kabloda problem yok önceki monitörümde olmuyordu mecbur garantiye yolluyucam of of
  3. S

Arkadaşlar bu monitörü yeni aldım böyle bir saçmalık var hdmi takınca daha çok oluyor itopyadan aldım rezillik.
  4. S

ASUS monitor görüntü bozuluyor

Merhaba, yeni monitor aldım ama monitoru masanın önüne çekince klavyede farede bir tuşa falan basınca bazen de kendi böyle oluyor. Acaba sorun DP kablosunda mı?
  5. S

Termal Macun Önerisi

Arkadaşlar merhaba ben şu anda https://www.hepsiburada.com/arctic-mx-4-4g-spatulali-yuksek-perf-termal-macun-pm-HBC000004ZS0Y bu macunu aldım sahte olma ihtimali var bunun gelince bakacağım sahteyse bu aldığımı iade edip...
  6. S

Rx 5600 XT içini açamıyorum Yardım

Hocam kartın tüm vidalarını çıkarınca kart ayrılmıyor ikiye ne fotosu allahını seveyim eski kartım hemen açılıyordu
  7. S

Hocam olmuyor işte 1724342530 Hocam oraları biliyorum vidaları söksemde açılmıyor kart
  8. S

Hocam anlaşılıyormu resim
  9. S

Hocam açma videosunu izledimde genede açamıyorum eve gidince atarım
  10. S

1500 TL sessiz klavye önerisi

Teşekkür ederim bilgi için alacağım bunu
  11. S

Arkadaşlar merhaba, termal macunu yenilemem gerekiyor ama Asrock marka RX5600XT'nin içini açamıyorum.
  12. S

1500 TL sessiz klavye önerisi

Arkadaşlar merhaba, şu anda Razer BlackWidow V3 TKL kullanıyorum ve memnunum, ancak çok sesli. Membran bir klavye almayı düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz? Benim almayı düşündüğüm model Razer Ornata.
  13. S

Hyperx cloud 3 dışarıda kullanmak için uygunmu?

Merhaba arkadaşlar, geçen haftalarda HyperX Cloud 3 kulaklık aldım. Genelde oyun için kullanıyorum ama dışarıda da kullanmak istiyorum. Dışarıda kullanmamda bir problem olur mu?
  14. S

Kule tipi soğutucu nasıl sökülür

Teşekkürler
  15. S

Kule tipi soğutucu nasıl sökülür

Kule tipi soğutucu sökmeyi beceremedim yardım eder misiniz fotoğraf gönderemiyorum site izin vermiyor yanda bir mandal gibi bir şey var ona bastırıcazmı kendimizemi çekeceğiz.
  16. S

Hangi fareyi almalıyım

Arkadaşlar, merhaba! Yeni bir sistem aldım, ancak ekipman alacak param kalmadı. Mecburen idare edecek bir mouse almam gerekiyor. Hangi modelin daha iyi olduğunu önerirsiniz...
  17. S

Everest sgm-x7 benzeri mouse önerisi

Arkadaşlar merhaba Eskiden Everest SGM-X7 oyuncu faresini severek kullanıyordum. Elim büyük olduğu için tekrar almayı düşünüyorum. Ancak, Everest şu anda çöp durumda. Şu anda kullandığım Logitech G102 güzel, ama elime oturmuyor. Everest SGM-X7'ye benzer bir fare önerirseniz sevinirim. Tüm...
Top Bottom