Arama sonuçları: *

1. R

Yardım QCY H3 mü? Razer BlackShark V2 X mi?

Özelliklere bakınca gürültü önleme ve genel kullanım için H3 gayet iyi ve oynayacağın oyunlarda da sorun yaratmadan iyi iş görür. H3 genel olarak daha çok işine yarar
  2. R

H610m k-d4 13.nesil olan 13400f-13400 işlemci destekler mi

sıkıntı yaşatmaz diye düşünüyorum.
  3. R

Bu PC için 100k değer mi, darboğaz yapar mı ve önerileriniz nelerdir?

Biliyorum hocam bunu kendim için değil bir arkadaşım için soruyorum ve akvaryum kasa olmasını ekran kartının dikey yerleştirilmesini ve estetik olarak böyle bir şey olmasını istiyor. Bu durum göz önüne alınınca sizce hala daha iyisi yapılabilir mi? 1724505499 özellikle estetik görünmesini...
  4. R

Hocam daha detalyı ve sebepleriyle açıklar mısınız 1724504993 Lütfen detaylı bir şekilde açıklayın ki sorunun ne olduğunu anlayayım.
  5. R

İnstagramda gördüğüm bir sistem ve içerik üreticisiyle de görüştüm. Bu sistem için 100k diyor. İnceleyip görüşlerrinizi söyler misiniz? Özellikler: Anakart : Asrock Z790 Sonic Ultra DDR5 1700 Soket İşlemci : İntel 12900k İşlemci RAM : Xpg 16x2 32 GB DDR5 Ekran Kartı : Colorfull İ Game Ultra RTX...
  6. R

GameBooster GB-G3380BB kasanın ön toz filtresi nasıl çıkarılır?

Kasanın tüm filtreleri çıkarılıp takılabiliyor. üst filtre mıknatıslı psu filtresi de kolayca çıkarılabiliyor ama ön filtreyi çıkarıp temizleyemiyorum. Süpürgeyle temizleyince toz kalıyor ve kirli gözüküyor. Nasıl çıkarabilirim?
Top Bottom