Arama sonuçları: *

1. A

IPhone 13 Araç Takımlarında Fotoğraflar Uygulaması Gözükmüyor

Merhaba, 3-4 aydır iphone kullanmaktayım, ilk aldığımda başlangıçta ekranda bulunan araç takımlarında anılarımı gösteren Fotoğraflar uygulaması için bir araç takımı bulunuyordu. Bu araç takımı içinde hem takvim hem anıları barındırıyor, aşağı kaydırınca değişim gerçekleşiyordu. Aynı zamanda...
  2. A

IPhone Fotoğraflar Uygulaması Widget

Ben ne araç takımında ne de başka bir yerde görebiliyorum. Acaba bunun ayarı mı var? Veya nasıl tekrar görürüm.
  3. A

IPhone Fotoğraflar Uygulaması Widget

Merhaba, 2-3 ay önce iphone aldım. İlk aldığımda anıları gösteren fotoğraflar uygulaması için Araç Takımı (Widget) vardı, olduğu zamanlar ios 17 sürümündeydim. Sonradan ios 18 beta sürümüne geçtim. İos 18 ile mi gitti emin değilim. Yeni güncellemeyle mi bu özellik kalktı? Ve geri getirme şansım...
  4. A

Garanti Biterse Ne olur? Asus

teşekkür ederim
  5. A

Garanti Biterse Ne olur? Asus

Asus laptopum var, garantisi bitti. Yaşayabileceğim en büyük sorun ne olur? Servis, onarım gibi şeylerin ücretlendirilmesi dışında nasıl bir sorun yaşarım?
  6. A

Asus TUF Gaming F15 Laptop Fazla Isınma Sorunu

teşekkür ederim
  7. A

toz konusunda sıkıntı yok, şunu fark ettim şarj kablosunu çıkarında değer göstergesi 10-15 derece ani bir şekilde azalmakta
  8. A

Merhaba 7-8 ay önce aldığım Asus TUF Gaming F15 laptopum var, fakat yeni olmasına rağmen Bilgisayar yeni başladığında 60-70 dereceleri gösterdiği oluyor ve hiç bir zaman CPU sıcaklığını 50 altında göremedim. BİOS göstergelerine baktığımda ilk defa orda 40 derecelerde bir şeyler gördüm fakat...
Top Bottom