Arama sonuçları: *

1. HyperVAC

AMD RX5500XT 4GB ile mining yapmak

AMD RX5500XT 4GB kartım var ve mining yapmak istiyorum acaba 24 saatlik kazancım ne kadar olur? İkinci sorum ise nasıl mining yapabilirim?
  2. HyperVAC

Xiaomi 10000 mAh 18W 3. Nesil Powerbank Hangi Çıkış Daha Hızlı Şarj Etmekte?

Lightning kablosu var iPhone yanında gelen ama desteklemiyor sanırsam
  3. HyperVAC

Xiaomi 10000 mAh 18W 3. Nesil Powerbank Hangi Çıkış Daha Hızlı Şarj Etmekte?

Başlıkta yazan powerbank te 2 tane şarj etmek için USB çıkışı var bunlardan hangisi daha hızlı şarj etmekte?
  4. HyperVAC

ASUS VP248QGR Ölü piksel

Haziran ayında almıştım maalesef
  5. HyperVAC

ASUS VP248QGR Ölü piksel

Bugün ASUS VP249QGR monitörümün ölü pikseli olduğunu fark ettim ve Asus desteğe yazdım bana fotoğraftaki cevabı verdiler. Ama araştırdığımda standardın 1 piksel olduğunu öğrendim. Asus desteğe göndermemi ve onların değerlendireceğini söylediler ama hala standartlarının 3-4 piksel olduğunu...
  6. HyperVAC

iMessage/Facetime etkinleştirme başarısız oldu hatası

Eskiden herhangi bir sıkıntı yoktu artık başlıkta yazan hatayı veriyor ve çözüm bulamadım
  7. HyperVAC

18 yaş altı şehirler arası otobüse binebilir mi?

Emin olmak için sordum buraya tavrınız hiç hoşuma gitmedi 1600293437 Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için
  8. HyperVAC

HES Kodu anladığım kadarıyla sadece uçuşlarda geçerli beni gideceğim yol 18-20 dakikalık yol kesin olarak gerekli mi
  9. HyperVAC

Belirtmeyi unutmuşum uzun bir yer değil kartepe ile sapanca arası 17 dakikalık yol
  10. HyperVAC

18 yaş altıyım ve bildiğiniz üzere en son 18 yaş altı için seyehat yasağı vardı. Ben şuanda iller arasında otobüsle seyehat edebilir miyim?
  11. HyperVAC

Apple'da satılan Xbox Kablosuz Kumanda bilgisayar ile uyumlu mu?

Harici bir bluetooth alıcısı ile bağlayabilir miyim acaba?
  12. HyperVAC

Canlı destekten tekrar sordum bu sefer farklı birisi geldi uyumlu olduğunu belirtti. Teşekkürler
  13. HyperVAC

https://www.apple.com/tr/shop/product/HNKT2Z/A/xbox-kablosuz-oyun-kumandası 1597748477 200TL daha ucuzdu ve şuan kaçırdım stok bitmiş
  14. HyperVAC

Uyumluluk kısmında sadece Apple ürünlerinin listesi var. Canlı destekten iletişime geçtiğimde kendi ürünleri olmadığı için yardımcı olmadılar.
  15. HyperVAC

250TL Gaming Mouse Önerisi

itopyada 180tl ye Asus TUF M5 mouse vardı tipi elime uygun gözüküyordu aldım.
  16. HyperVAC

500 TL Gamepad önerisi

200TL eklemem gerekiyor xbox kolu için :/
  17. HyperVAC

500 TL Gamepad önerisi

(Gamepad için konu bulamadığım için burada açıyorum) 500 TL'ye Sony garantili DS4 almıştım ve ürün çakmaydı bende bu yüzden iade ettim. NBA 2K20 oynuyorum genellikle ve klavye ile çok zor olduğu için tekrardan Gamepad almak istiyorum eskiden Xbox 360 kontrolcüsü ile oynuyordum maalesef bozuldu :(
  18. HyperVAC

Linkteki Dualshock 4 orijinal mi?

Ürün fake geldi kutusunda arapça yazılar vs. yazıyordu baskılarıda farklıydı iade ettim
  19. HyperVAC

Linkteki Dualshock 4 orijinal mi?

Dün sipariş ettim bakalım gelince unutmazsam yazarım buraya
  20. HyperVAC

Ekran kartı nasıl? RX5500XT

Nvidia fan boyları dolmuş yine... RX580 ilk çıktığında driver sorunlar vs. vardı ama şuan alınabilecek en iyi f/p ekran kartlarından. Şuanda RX 5500XT kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısı yok kulaktan doğma bilgilerle sıkıntılı kart deniyor bende anlamış değilim 1596574640 dolma*
Top Bottom