Arama sonuçları: *

1. B

15.300 TL SİSTEM (MONİTÖR,KLAVYE,MOUSE,KOLTUK DAHİL)

Merhaba, Bana 15.300 TL ye Monitör, klavye,mouse,mousepad,oyuncu koltuğu, ve oyuncu sistem önerebilecek olan varmı?
  2. B

Sistem Toplama 4200 TL

Arkadaşlar 4200 TL sistem önerir misiniz??
  3. B

KODLAMA VE OYUN İÇİN BİLGİSAYAR ÖNERİSİ

başlıktada yazdığı gibi kodlama ve oyun için bilgisayar önerisi olan varmı? sadece önerin bütçe sormayın.
  4. B

4500-5000 TL SİSTEM

Merhaba, babamı sonunda ikna ettim 4500-5000 TL bandında bir sistem ÖNERİRMİSİNİZ?
  5. B

Derdimi anlattım

Merhaba, ben bir PC alacağım fakat sıfırdan yani masa sandalye klavye mouse kulaklık Haporlor dahil Babamı zar zor ikna ederek 400 TL Lik sandalye ile masayı aldım o da zar zor! Sıra klavye mouse haporlor kulaklık da ama hepsi 500 TL ediyor ve babam bana fiyatı düşünce alırız diyor bu dolar...
  6. B

1500-1600 TL MONİTÖR TAVSİYESİ

Arkadaşlar 1500-1600 TL arası link ile birlikte monitör önerisi varmı eyw.
  7. B

Vatan Bilgisayar 6500Tl Pc

Bugün babamla Vatan bilgisayara gittik kodlama ve oyun için toplama bir sistem istedik bize monitör dahil şöyle bir sistem önerdiler Asus ve ya MSI GTX 1660super AMD ryzen 5 3600 Crucial ballistix 16 GB ram Başka özellikleri daha var ama onları hatırlamıyorum monitör dahil 6500tl dediler...
  8. B

ASUS VG248QE VS ASUS VP249QGR

Arkadaşlar şu iki monitör arasında kaldım sizce hangisi daha iyi? ASUS VG248QE...
  9. B

RYZEN 5 1600 14NM INNO3D GTX1660 SUPER DARBOĞAZ YAPARMI?

ARKADAŞLAR BÖYLE BİR SİSTEMİ GAMEGARAJ DAN ALACAĞIM SİZCE RYZEN 5 1600 14NM INNO3D GTX 1660 SUPER'E DARBOĞAZ YAPARMI?
  10. B

5300TL SİSTEM TOPLAMA

ARKADAŞLAR BAŞLIKTA YAZDIĞI GİBİ 5300 TL LİK SİSTEM ÖNERİRMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER.
  11. B

Teknoqueen Nasıldır

Arkadaşlar itopyadan teknoqueen sistemini özelleştirdim şöyle oldu 1595876308 Yani bu iyi mi? böyle?
  12. B

TEKNOBİYİTİK SİSTEM VE GAMEGARAJ SİSTEM

Beyler ben sistem topmayı düşünüyorum fakat iki seçenek arasında kaldım sizce hangisinden daha çok performans alırım? Gamegaraj Aquarius 5An ve Teknobiyotik PC sihirbazı sistemi arasında kaldım Şöyle izah edeyim (fotolarda var) Teknobiyotik Ryzen 5 1600AF wraith stealth soğutuculu Gigabyte...
  13. B

OYUN KLASÖRÜ

Arkadaşlar bir tane uygulama var sürekli olarak internet kafelerde görüyorum uygulamaya girince yüklediğiniz tüm oyunlar önünüze çıkıyor ve seçtiğiniz oyunu oynuyorsunuz o uygulamanın adı neydi?
  14. B

6200 TL Monitörlü PC Toplama

Arkadaşlar 6200 TL ye monitörlü günümüzdeki tüm oyunları full ayarlarda çalıştırabilecek bir oyuncu PC toplarmisiniz?
  15. B

6500 TL Monitörlü Sistem

Arkadaşlar bana 6500 TL ye monitörlü sistem toplarmisiniz? Teşekkürler.
  16. B

DONANIM ARŞİVİ PC VİDEO

Abdullah abi sizce ne zaman PC toplama videosu atar ya beklemekten öldüm. Abdullah abi eğer bu konuyu görüyorsan SEVİLİYORSUN <3
  17. B

5000 TL PC toplama

Arkadaşlar monitör hariç 5000 TL PC toplamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Fakat monitörlü bir yapmak isterseniz en fazla 6300 TL olsun
  18. B

5000 TL PC toplama

Arkadaşlar 5000 TL lik oyun PC toplamayı düşünüyorum monitör hariç yardımcı olursanız sevinirim ha bide AMD tabanli ekran kartı olmasın AMD tabanlı ekran kartları sorum çıkartıyormuş diye duydum teşekkürler.
  19. B

HDD ve SSD Seçimi

Arkadaşlar beni en az 2 yıl götürecek bir PC istiyorum PC yi topladım fakat kaç GB HDD ve kaç GB SSD alacağıma karar veremedim yardım eder misiniz teşekkürler.
Top Bottom