Arama sonuçları: *

1. P

Anakart nedir ? Bilgilendirme

PC ekipmanlarında anakart hakkında yeterli donanıma sahip olmadığımı düşünüyorum bunu sizlere sorarak öğrenmek istiyorum mesela bi anakart'ın diğer ekipmanlara ram,işlemci gibi şeylerle uyumlu olduğunu nasıl anlıyoruz , veyahut bi sıkıntı ortaya çıkaracağını nasıl öngörebiliriz böyle detaylı...
  2. P

İ9 14900K İşlemci OC nasıl düşürülür

İşlemcinin kendisi çok ısınan bir işlemci olduğu için 1 gHZ 15 derece oynatıyor nereden baksanız bana 3-4 arası ghz yetip artıyorda zaten dahası çok fazla güç tüketip ısıya yol açıyor
  3. P

yok hocam olmamış gHZ 5.30'a kadar çıkıyor ısı çok pik yapıyor durduk yere
  4. P

hocam win 11 de böyle bir şey açılmıyor cmd tarzı bi komut sayfası geldi yazdım enterledim ama onayladımı onaylamadımı anlamadım pek gHZ sabitlesem kurtulacağım 1 gHZ 13-15 derece oynatıyor sıcaklıkta
  5. P

RTX 2060 Vram arttırma

GPU BELLEĞİ 22 GB gösteriyor ve adanmış gpu belleği 6 gb paylaşılan gpu belleği ise 16 gb oyunlarda ben daha iyi verim almak için bu adanmış gpu belleğini arttırabilir miyim sonuçta 16 gb boşta kalıyor
  6. P

hocam teşekkür ederim şuanlık ısı değerlerim 60-70 bandında eğer bozutursa uygulamaya sokmayı düşünüyorum 1726568978 çok iyi
  7. P

sadece bunu yapmam yeterlimi 1726567731 hocam hepsi güncel zaten işlemci mağlum çok ısınıyor ve güç harcadığı için düşüreyim diyorum uv den bahsettim bende zaten sıcaklık ve ghz değerlerine bakıyordum mesela 2.30 dan 3.20 ye bile yükselince 15 derece fark ettiriyordu
  8. P

İ9 14900K OC nasıl yapılır

işlemci temel GHZ 3.20 olmasına rağmen oyunlarda bu 5.30 a kadar çıkıyor ve ısı derecem yükseliyor baya overclock'tan bunu nasıl düşürebilirim detaylı olarak bilen var mı
  9. P

işlemci temel GHZ 3.20 olmasına rağmen oyunlarda bu 5.30 a kadar çıkıyor ve ısı derecem yükseliyor baya overclock'tan bunu nasıl düşürebilirim detaylı olarak bilen var mı
  10. P

Bu sisteme hangi işlemci gider

hocam işlemci sıkıntı yüksek ısı veriyor düzelmiyor
  11. P

anakart alındı evet elimde i9 14900k var ama değiştirmeyi düşünüyorum
  12. P

anakarttı belirtmişim hocam orada görmemişin herhalde
  13. P

fiyat sıkıntı değil hocam bu sistemle uyumlu işlemcisi kaliteli oyunlarda sağlam fps sağlayacak varsa önerebilirsin
  14. P

12400f'den daha iyi işlemci varmıdır acaba intel olacak şekilde
  15. P

Ekran kartı - RTX 2060 RAM - Kingston beast 2X16 GB SSD - SAMSUNG 990 EVO 5 Anakart - Asus prime B760M-a 7200mhz atx ddr5 Kasa - frisby fc - 9320g 600 wt rgb 3.0 atx mid tower
  16. P

Koiton each g2000 kulaklık saç ezme sorunu

belirttiğim kulaklık saçımı eziyor onun haricinde gerek mikrofon gerek ses olarak çok iyi durumda kulaklığın saç ezmesini minimuma indirecek neler yapabilirim sünger şeyi saçı nasıl böyle eziyor aklım almıyor
  17. P

500-1500 TL Aralığında Uygun gamer kulaklık önerisi

yukarıdaki fiyat bazında uygun bir fiyata gamer kulaklık önerecek var mı mikrofonlu çok pahalı olmamasına özen gösterelim SAÇ EZMEYEN SAĞLAM BİR TANE SÖYLEYİN
  18. P

Yeni PC aldım 1 Gün oldu çok ısınıyor

hepsi iadeli 2 yıllık zaten tekrar yolladık yüksek ısıdan
  19. P

RTX 2060'ın yanına işlemci önerin gamer pc şeklinde dalaşmayın birbirinizle a :D
  20. P

Oyun oynamak için dizmek istemiştim aslında 2 yıl garantileride var zaten rtx 2060 yanına işlemci olarak ne önerirsiniz GAMER pc olacak şekilde
Top Bottom