Arama sonuçları: *

1. H

RTX 4070 Super ile uyumlu işlemciler?

Yok kral para şuan yok zaten doğum günü vakti taksitle alacaz 1723992571 Kaç derece görüyorsun mesela inno3d ile kral bide bütçe aşımı boşver sen 32 GB yapabilirmisin sen onu aralığa çok var ben para biriktiririö o zamana kadar extra
  2. H

Benim ekranım yok. Sadece kasa alacağım. Yaz olunca da monitörü ayrı alacağım. Malum yks öğrencisiyim bu sene ondan dolayı hem kendimi oyalamak istemiyorum ama erkenden de almak istiyorum
  3. H

Kral bide inno3d diye bilmiyorumda markayı onu Asus yapınc ane kadar oluyor bide 2tb SSD gerek yok bana 1tb yeterli bide 32 GB ram yapmam lazım gerisi güzel görüniyorda bilmiyorum markalarla çok içli dışlı değilim
  4. H

Ekran kartı yetmezse derken ne demek istedin kral anlamadım
  5. H

Kral sen bide bana 4070 superli 55 kya toplarmısın tırt olan bir şey olmasın ama mümkünse
  6. H

Büyük ihtimal Asus tercih edeceğim
  7. H

Kral inanırmısın bilmiyorum ama ben cidden bilgisayar cahiliyim Fortnite, rust, cs gibi oyunlar oynuyorum 2k 4k 1080 falan çok anlamıyorum hangisi hangisi diye birde darboğaz ne bilmiyorum ama işlemciyle ekran kartını denk tutmak istiyorum olabildiğince
  8. H

Marka olduğunu varsayıcam da bilmiuorum ya 2 marka arasında 6k fiyat farkı gördüm ondan dolayı nabacağımı bilmiyorum msi olunca 6k daha fazla koyuyor fiyat
  9. H

Kral diğer şeyleride adam akıllı 1tb SSD 32 GB ram falan diye ekleyince çok daha fazlaya geliyo 4070 ti super
  10. H

Bide kral DDR Kral bide DDR 5 sistem ne oluyoe şuan önerdiğin DDR 5 mi tam bilmiyorum ama gelecek için ddr5 daha iyi diye duydum
  11. H

Toplamda ekran kartı ve kasası falan dahil 55 k ya kadar okey her şey dahil SSD, ram , kasa. Vs.
  12. H

Yakın zamanda yeni bilgisayar toplamayı düşünüyorum da. Rust gibi oyunlar oynuyorum bu tür oyunlar içim hangi ekran kartı en uyumludur yardımcı olur musunuz? Birde rtx 4070 Super hangi marka almalıyım
Top Bottom