Arama sonuçları: *

1. Y

Termal macun önerisi

Aynen
  2. Y

Termal macun önerisi

Kryonaut: En iyi performansı arıyorsanız ve özellikle overclock yapıyorsanız, Kryonaut en iyi seçim olacaktır. Yüksek ısı iletkenliği ve üstün performansı ile bilinir. Hydronaut: Yüksek performans gerektiren ama daha uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız, Hydronaut da iyi bir seçenek olabilir...
  3. Y

arkadaşalr merhaba steam oyun indirme 0B/sn kalıyor

Steam ayarlarına girin ve "İndirilenler" sekmesinden "İndirme Bölgesi"ni değiştirin. Size yakın başka bir bölge seçerek indirmeyi tekrar deneyin. Ben de benzer bir sorun yaşıyordum ve bu şekilde düzeltebiliyordum.
  4. Y

🔥İndirim NZXT Kraken X73 RL-KRX73-01 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu 6.697,52 TL

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. 1724141948 Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. 1724141968 Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  5. Y

🔥İndirim NZXT Kraken X73 RL-KRX73-01 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu 6.697,52 TL

Merhaba, Akakçe üzerinden baktığımda, Hepsiburada'da 26.649 TL olan sıvı soğutucunun fiyatı Gençer Gaming üzerinde 6.697,52 TL düşmüş olduğunu gördüm. Ziyaret etmek isteyenler için linki paylaşıyorum. LİNK ...
  6. Y

rampage mauslar iyi mi sizce

Merhaba, Geçen hafta bu şarj edilebilir mouse'u satın aldım ve oldukça memnunum. Sık kullanımda, tek bir şarjla yaklaşık 3-4 gün boyunca dayanıyor. Eğer Rampage mouse almak istiyorsanız, bu modeli tavsiye edebilirim. Mouse ...
  7. Y

Monster Notebook Hoparlör Sorunu

Merhaba, Yeni satın almış olduğum Monster Tulpar T5 model laptopun hoparlöründe bir sorun yaşamaktayım. Video izlerken ses aniden kesiliyor ve yaklaşık 15-20 saniye sonra geri geliyor. Bu durum sık sık tekrarlanıyor. Sorunun kaynağı ve çözümü hakkında yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum...
Top Bottom