Arama sonuçları: *

1. M

Yardım acer nitro 5 bıos ta ssd gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım acer nitro 5 an515-42 modeli bilgisayarım 1 tb hdd ve 128 gb m2 ssd var normalde windowsum ssd ye kuruluydu sonra bilgisayarımı açtığımda ssd imi görmemeye başladı bıos a baktım ordada gözükmüyordu windowsu hd ye kurdum ve açtım bilgisayarı windowsta ssd...
  2. M

Evimdeki kablosuz şarj cihazlarını nasıl satabilirim?

çoğu telefonların kutusundan çıkan orjinal şarj aletleri birkaç tanede ayrı olarak alınan var
  3. M

Evimdeki kablosuz şarj cihazlarını nasıl satabilirim?

Merhaba evimde birsürü şarj aleti var ama kabloları bozuk oldupu için yok adaptör kısımlarını satabilirmiyim satabilirsem nerede satabilirim
  4. M

Acer nitro 5 klavye tuşu

Merhaba benim acer nitro 5 im var ve tuş takıldı veya içine bir şey kaçtı biraz yuakrda duruyo ve basmakta zorluk çekiyom acaba buklavyenin tuşunu tek başına çıkarıp geri takabiliyoruyum
  5. M

servis e ürün yolama

evet var şimdi götürcem teşekür edereim
  6. M

servis e ürün yolama

sıkıntı yapmazlar dimi
  7. M

servis e ürün yolama

merhaba teknodan bilgisayar almıştım şimdi servise yolamam gerekiyor herhangi bir teknosa mağazsına götürsem gönderirierlmi yoksa aldığım yermi olmalı
  8. M

bakım ücretleri ortalama nedir

servis için garati gerekiyomu bide servise giderse çok uzun sürer ben açarımda kapatmam diye korkuyom
  9. M

bakım ücretleri ortalama nedir

merhaba kendi laptopumu bakım için bilgisayarcıya vercem bakım ücretleri ortalama nedir
  10. M

acer nitro 5 fanlar normal çalışmıyor

tamam saolun baya oldu evet temizlemeyeli
  11. M

fanlar orantısız olunca masayla birlikte bildiğin titriyo
  12. M

aynn boşta oluyo hep ama cpu 2500 rpm de çalışırken gpu 150 rpm olunca titremeye başlıyo bilgisayra
  13. M

merhaba benim laptopum acer nitro an515-42 2 yıl oldu alalı fanlarım 1 aydır felan normal hızda çalışmıyor bilgisayarı açınca normal hızlarda 2500 rpm gibi hızlarda çalışıyor ama bir süre sonra ya cpu nun yada gpu nun fanı yavaşlıyor 150 rpm e kadar yavaşlıyo yardımcı olabilicek varmı
  14. M

350 tl bütçem var iyi bir gaming kulaklık tavsiyesi istiyorum

bende onu düşünüyodum ama stoklarda bulamadım
  15. M

oyunlarda ses kasma felan sıkıntı olmaz dimi
  16. M

Merhaba arkadaşlar 350 tl lik bir bütçem var gaming kulaklık alcam ama karar veremiyorum yardımcı olurmusunuz
  17. M

rampage r36 drop iyi mi?

sağol
  18. M

rampage r36 drop iyi mi?

şey sen yazılımını nerden indirdin kulaklığın
  19. M

rampage r36 drop iyi mi?

tamam o zmn size güveniyorum drop plusı biraz araştırıp bakıcam
  20. M

rampage r36 drop iyi mi?

ben drop plus ı pek beğenmedim o yüzden r36 drop vcar aklımda