Arama sonuçları: *

• Users: Def2easy59
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Def2easy59

Alesis iyi bir markamıdır?

Alesis vmini 25 alacağık hem fiyatı hemde tasarımı hoşuma gitti sizcr alınabilirmi?
  2. Def2easy59

60 TL'ye termal macun önerisi

En üst bütçem 60 tldir ürün önerirken link ile atarsanız daha iyi olur birazdan alacağım
  3. Def2easy59

Ağ genişletici önerisi

Öncelikle merhabalar bütçem 100tl ve bu fiyatın üstüne çıkamam internetim 35mbps 6da uploadı var vdsl kullanıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum (evimin bazı yerlerinden internet çekmiyor ve router le ağ genişletici aynı anlamamı geliyor?)
  4. Def2easy59

6000 TL bütçeye bilgisayar tavsiyesi

Öncelikle merhabalar, 6000 TL fiyatında bir bilgisayar arıyorum bu fiyata sadec ekasa dahildir ve ssd olarak minimum 480gb olması gerek
  5. Def2easy59

Fifine k669 vs behringer c-1u

Düşük bütçeli bir müzik stüdyosu kuracağım için ucuz yollu mikrofon arıyorum bütçem kısıtlı olduğu için ses kartına verecek ekstra param yok ve bu yüzden usbli modellere yöneldim sizce fifine k669 mu yoksa behringer c-1u modelimi?
  6. Def2easy59

Nektar se49 vs m-audio keystation mini 32

Bugün bir midi klavye alacağım fakat bu iki model arasında sıkıştım m-audio gözüme daha iyi göründü fakat boyut olarak çok kompakt, sonra nektar gözüme çarptı hem boyutları iyiydi hemde fiyatı makuldu sizce hangisini almalıyım nektar güvenilir bir markamı?
  7. Def2easy59

Dogecoin piyasası 50kuruşmu?

Doge coin piyasası 50 kuruşmu arkadaşlar anlamadımda
  8. Def2easy59

Behringer c-1 için ses kartı tavsiyesi

Öncelikle merhabalar yakın bir zamanda ev stüdyosu kuracağım ve bir ses kartına ihtiyacım var bütçem max 600tldir behringer c-1 ile kullanacağım. Hem bu arada ses kartları içinde 48v phantom barındırıyormu?
  9. Def2easy59

150 TL'ye mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçem en uç 150 tldir mümkünse 130tl civarı olsun valorant oynuyorum iyi ses kasılsın yeter
  10. Def2easy59

Max 550tl rgb ve hava alan kasa önerisi

Aklımda xpg invader vardı fakat içinde fan olmadığını gördüm o kasayı çok sevmiştim ama fanlarına verecek ekstra param yok malesef sizce hangi modeli tercih etmeliyim anakart olarak b450m s2h v2 kartını kullanacağım ve kule tipi soğutucu takılabilecek kadarda geniş olursa güzel olur
  11. Def2easy59

Ryzen 5 3400g ile kullanılacak güzel kart önerisi

Yarın bilgisayarım için ilk parçamı alacağım ve anakart bakımından kararsız kaldım aklımda b450m s2h var fakat o kartın v2 modeli çıkmış benimde kafamı karıştıran 3. Nesil güncellemesi hakkında sanırsam kartı güncellemeden işlemci çalışıyormuş sizce hangi kartı tercih etmeliyim bu arada ryzen 3...
  12. Def2easy59

James Donkey 712 alınır mı?

Yakında bilgisayar toplayacağım ve kulaklık bakıyorum kafamda gamepower luna da var fakat hangi modeli alacağımı bilmiyorum gamepower medusa kullandım çok güzel ses veriyor mükemmel ses kasılıyor fakat mikrofonu pek hoşuma gitmedi dipses sorunu kafamın etini yedi sizce gamepower luna mı...
  13. Def2easy59

Fl studio mu kolay yoksa studio one 5 mi daha kolay

Aktif olarak fl studio kullanıyorum fakat aklıma birden bu soru takıldı hangisi daha kolaydır
  14. Def2easy59

Max 300tl mikrofonlu kulaklık önerisi

Valorant oynuyorum ses kasmam lazım ve mikrofonunu kaliteli istiyorum dipses sorunu olmayan ve sesi net alan bi mikrofon istiyorum
  15. Def2easy59

150-200 TL mouse önerisi

Fps oyunları oynuyorum bütçem maksimum 200 TL ama 200 tlnin altında kalabilirse iyi olur
  16. Def2easy59

350 TL'ye mekanik klavye önerisi

Fps oyunları oynuyorum kafamda. Red dragon marka var forumdada oldukça önerildi sizce hangi klavyeyi almalıyım
  17. Def2easy59

1300-1500 TL arası 144hz monitör önerisi

En yüksek bütçem 1500 tldir fps oyunları oynuyorum lütfen olabildiğince 1500tl altında monitör önerebilirmisiniz
  18. Def2easy59

Max 3500tl pc tavsiyesi

Bilgisayarda gta 5 valorant ve csgo oynayacağım maksimum 3500 TL bütçem var evde boş bilgisayar kasası var ama hazır sistem önerisi yapacaksanız oda olur
  19. Def2easy59

Atmden ininal karta minimum ne kadar atılıyor

2 saat sonra kartıma 10 TL atmaya gidicem ama minimum ne kadar atıldığını bilmiyorum aydınlatabilirmisiniz
  20. Def2easy59

Fazla internet yemeyen konuşma programı

Arkadaşım internet paketi kullandığı için discord kullanamıyor çünkü çok internet yiyor ve biz oyun içi az internet yiyecek konuşma programı arıyoruz önerileriniz nelerdir?
Top Bottom