Arama sonuçları: *

1. D

500 TL bluetooth kulaklık önerisi

Max 500 TL'ye bluetooth kulaklık arıyorum daha önce 1 more airfree modelini kullanmıştım ve çok beğenmiştim ama maalesef yurtta çaldılar qcy t13 modelini kullandım memnun kaldım ama kırıldı son olarakta anker r100 modelini aldım ama pek memnun değildim açıkçası onuda çamaşır makinesine attığım...
  2. D

Çözüldü✓ 15K bütçe gaming laptop önerisi

Ryzen 4600h 3050yi destekler darboğaz yaptırmaz diye düşünüyorum TUF alacağım sanırım teşekkür ederim
  3. D

hocam sizin kullandığınız laptoptaki işlemci ile arasında çok fark varmıdır hangisini almam daha mantıklı
  4. D

evet hocam bunu beğendim baya şuan almayı düşünüyorum
  5. D

i5 1240p daha performanslı dediler o yüzden onu düşünüyodum
  6. D

https://www.n11.com/urun/dell-g15-5511-g1555112400u-i5-11400h-8-gb-256-gb-ssd-rtx3050-120hz-156-ubuntu-dizustu-bilgisayar-27016614?magaza=gpnteknoloji&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel hocam üstüne çıkabilirsem bunu düşünüyorum aslında bu fiyata daha iyisi bulunur...
  7. D

Max 15k bütçem var daha üzerine çıkamam 3-4 sene sorunsuz götürecek mühendislik ve oyun odaklı laptop arıyorum biraz acil almam gereki
  8. D

Öneri Dell g5 se ile rdr2 en iyi ayarları nasıl yaparım

Hocam tüm ayarları mediuma mı çekeyim fxaa mxaa gibi ayarları nasıl yapıcam
  9. D

Öneri Dell g5 se ile rdr2 en iyi ayarları nasıl yaparım

Laptopum Dell g5 se rx5600m ryzen 54600h 16 gb 3200 mhz ram var ve grafik ayarları işinden pek anlamıyorum rdr2de en iyi ayarları nasıl yaparım
  10. D

Rehber Çok Kapsamlı SSD Seviye Listesi

jdnin bu modeline biraz baktım genel olarak iyi şeyler söylemişler ama birkaç yerde ısındığını yazmışlar bendeki notebook gerçekten çok ısınıyor sadece csgo oynarken çok rahat 90 derecelerin üzerine çıkıyor bu termal ped ile çözülebilecek bi sorunmu yoksa bana sıkıntı çıkarırmı?
  11. D

JD için forumlarda çok sorunlu olduğundan bahsediliyor pek uzun ömürlü olmadığını yazmışlar, notebookda kullanacağım ve elimdeki model çok ısınan bi model o yüzden cruciale pek yaklaşmadım.
  12. D

Daha yüksek performans istiyorum o yüzden bütçemi biraz arttırdım, bütçeme göre bulamazsam sandisk veya a2000 bakmayı düşünüyorum f/p açısından.
  13. D

🔥İndirim Philips SPK8605 Mekanik Klavye 259TL !

Bu kadar ucuza kırmızı switch bulamam dimi, bunlar çok sesli oluyor kullanılmıyor
  14. D

Merhaba, 1200-1300 TL bütçem var biraz zorlayıp xpg sx8200 pro 1tb almayı düşünüyodum ama son güncellemelerden sonra performans düşüşleri olmuş kararsız kaldım samsung 980 almayı düşünüyodum ama onda dram yokmuş sanırım çoğunlukla oyun için kullanacağım bi öneriniz varmı?
  15. D

Dell G5 15 SE donma problemi

teşekkür ederim yardımların için
  16. D

Boost sınırlama yaptım ama bu sorun ondan öncede vardı sıcaklığa bağlamıştım ama hâlâ devam ediyor
  17. D

Kapattım herhangi bi sorun oluşmadı
  18. D

Yaklaşık 20 dk çalıştı direk uygulamayımı kapatayım yoksa bi şeyler yapmam gerekiyormu?
  19. D

cpu boost sınırlandırma yapmıştım fazla ısınmaması için bu testi etkilermi ayrıca bu sorun boost sınırlandırma yapmadan öncede oluyodu 1604323100 sanırım şuan test yapıyo bi fikrim yok 1604323104 sanırım şuan test yapıyo bi fikrim yok
  20. D

bunu nasıl yapacağım
Top Bottom