Arama sonuçları: *

1. yigitsercan

Display Port Kablosu ile görüntü alamıyorum

başka dp kablom yok ama ekran kartımda 2 dp portu var ikisinide denedim devre temizleme spreyide sıktım ama sonuç aynı ben bi tekrar uğraşayım olmazsa dediğin gibi bi kablo alıcam
  2. yigitsercan

Display Port Kablosu ile görüntü alamıyorum

Rampage Rm344 marka monitör aldım kutudan çıkan Dp kablo ile bağladım sistem 1 ay kadar çalıştı bugün temizlik için sistemi monitörden ayırdım hdmi ile görüntü alıyorum fakat dp ile görüntü alamıyorum
  3. yigitsercan

Aliexpressden Ekran Kartı Alınır Mı ?

Bence şuan aliexpress gtx 750ti için fiyatları çok yükse letgo dan filan pazarlıkla daha uyguna gelebilir aliexpresste kargo olmasa bile vergi filan sıkıntı.
  4. yigitsercan

sapphire rx 580 nitro+ çalışmıyor

anakartımın açık kaynağı yok cpu z de intel h55 yazıyor kart üzerindede hiçbirmarka logo ve bilgisi yok biostada aynı şelide nasıl bir yol izleyebilirim bios update için ve kaynak neresi olabilir, birde intel in sitesindende h55 chipsetini sorguladığımda herhangi bir yazılım bios udate dosyası...
  5. yigitsercan

evet karttaki iki hdmi portunuda denedim
  6. yigitsercan

xeon x3440 8gbram ve sapphire r9 270x kullanıdığım sistemimde hiçbir sıkıntı yoku yine sapphire marka rx 580 nitro+ bir kart satın aldım ikinci elden sonrasında i3 2. nesil bulunan bir sistemde kart görüntü verdi şuan kendi sistemimde yani x3440 8gb ram ve 750 w aerocool psu ile kart görüntü...
  7. yigitsercan

Sapphire R9 270x kapanma sorunu

DVİ to VGA kullanıyorum. Psu 250 watt psu nun yetersiz olduğunu biliyorum ama bu güne kadar sıkıntı çıkarmamıştı kapanma yapmıyordu. 1588279726 180 W TDP si var ekran kartının
  8. yigitsercan

Msi Afterburnerdan Fanı %100 e getirip çalıştırıyorum 55-60 derece arası aniden ekran gidiyor siyah oluyor ama discordda ses alıyorum ve sesim gidiyor
  9. yigitsercan

Sapphire R9 270x ekran kartı aldım geçen aylarda 2. el olarak aldığım gibi thermal macununu yeniledim ve temizliğini yaptım. Oyunlarda menü yüklenirken veya oyunun ortasında kapanma yapıyor.
Top Bottom