Arama sonuçları: *

1. B

800 ₺ kasa ve PSU önerisi

i3 10100f rx5500xt'li sistem topladım ama kasa psu bulamadım f/p ve bu sisteme olacak kasa ve psu onerırımısınız ikisinin berbaer olmasına gerek yok ayrı ayrıda olanılır kalıtelı ve f/p olsun yeter bütçe 800 civarı
  2. B

win7 formattan sonra youtubeye giremiyorum

win 7 format attım youtubeye gıremıyorum ayarlardan bikaç ayar yapılıyodu onlar hangileriydi yardımcı olurmusunuz
  3. B

türknet müşteri hizmetleri

teşekkür ederim
  4. B

75 kablo net nasıldır
  5. B

altyapım 75 mbps şu anda 35 kullanıuyorum ama aldıgım hız 1 ile 3 mbps arası steamden oyunu 200kb ile indiririyorum
  6. B

internet hızı iyi olsa kapatmıycagım ama bu gıdısle kapatcam gibi gözüküuo sizce ne yapmalıyım
  7. B

oluşturdum donus sağlanmadı
  8. B

türknetten ınternet aldım 35mpbs paketim var ama steamden 200kb ile indirme yapıyroum ve türknete ulaşamıyorum direk ulaşabilceğim bir telefon numarası vs varmı vede sizce türknet kullanılırmı kapatmalımıyım berbat bir müşteri hizmeti Var hatta berbatı geç müşteri hizmetleri yok
  9. B

rx 580 saphirre nitro plus ledleri rgb mi

pek bilgim yok oc konusunda teamvievir aracılıgıyla oc yapmak mumkunmu
  10. B

eyvallah bu gpu da biraz oc yapmak istesek sıkıntı çıkarmı
  11. B

teşekkürler (TriXX 3.0) programıyla yapılıyo dimi yanlıs anlamadım
  12. B

rx 580 in saphirre nitro plus modelınde olan renklı saphirre yazısı rgb mi yoksa tek renkmi
  13. B

RX 580'DE EN İYİ MODEL

teşekkürler
  14. B

RX 580'DE EN İYİ MODEL

peki nitro+ mı spciel edition mu
  15. B

RX 580'DE EN İYİ MODEL

birçok kişi rog en iyisidir dedi sizin böyle demeniz garip geldi neden bulasmayalaım acıklarsanız sevınırım
  16. B

RX 580'DE EN İYİ MODEL

RX 580 alacagım ilk olarak rog strıx model dusundum fakat 2. el piyasası cok yuksek bunun yerine sapphirre nitro plus yada Sapphire rx580 8gb special edition almayı dusunuyorum aralarında cok bir fark varmıdır yada aradaki fiyat farkına değermi hangısını almak daha mantıklı olur cevaplarsanız...
  17. B

rx 580 de en iyisi nedir

ikinci el alacagım dostum 1590944796 max 1150
  18. B

rx 580 de en iyisi nedir

rx580 alacagım aklımda rog modelı vardı ama cok pahalıya gelıyo roglar onun yerine Sapphire rx580 8gb special edition düşünüyorum yada nitro + modeli sizce cok fark olurmu 3u arasında hangısı en mantıklısı
  19. B

GPU DA MİNİNG YAPILIP YAPILMADIGI ANLASILIRMI

YENİ BİR GPU ALACAGIM 2. EL OLARAK BUNDA MINING YAPILIP YAPILMADIGINI ANLAYACA BİR PÜF NOKTA VARMI
  20. B

bu pc bu fiyatı hak edermı

BİR PÜF NOKTASI VARMI ACABA FARK ETMENIN
Top Bottom