Arama sonuçları: *

• Users: White Wolf
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. White Wolf

Kasamın ve parçaların toplam fiyatı nedir?

Öncelikle selamlar profilimdeki kasanın ve bileşenlerin 2.el toplam fiyatı nedir acaba? Şimdiden teşekkürler.
  2. White Wolf

Poadcastlik sakin oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar poadcast açıp chill takılabileceğim oyun önerisi lazım. Öneriler için şimdiden teşekkürler.
  3. White Wolf

Elektro gitarı bilgisayara bağlama

Elektro gitarı bilgisayarıma nasıl bağlayabilirim acaba?
  4. White Wolf

Steam çöktü mü?ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

şuan webden ve uygulamadan steam'e erişemiyorum sizde bir bakabilirmisiniz?
  5. White Wolf

Chill oynanabilecek sandbox tarzı oyun önerisi

Öncelikle merhabalar, müzik , poadcast dinlerken ve yayın izlerken oynanabilecek satisfactory, oxygen not included, factorio, frostpunk tarzı 2-3 oyun arıyorum bütçe sınırsız şimdiden teşekkürler.
  6. White Wolf

Kendine müzisyen 24 saat yayını ne zaman?

Soru başlıkta şimdiden teşekkürler :)
  7. White Wolf

Minecraftın TL fiyatı

TL fiyatını nereden görebilirim acaba? birde sadece minecrat storedan mı satın alınabiliyor?
  8. White Wolf

hesabımda sorun oluşurmu?

Öncelikle merhabalar konuyu açıcak uygun bir yer bulamadım kusura bakmayın bu gün 15 dakika önce telefonuma baktım Facebook'tan mesaj gelmiş Instagram doğrulama kodu bende inceledim tam olarak hatırlamıyorum fakat farklı bir ülkeden MacBook ile giriş denemesi olmuş ve bir yan hesabım galiba...
  9. White Wolf

Thrash ve heavy metal için elektro gitar ve amfi önerisi

bütçem 5 bin lira o kadar önemli değil fakat gitar tek renk olmazsa güzel olur :) .
  10. White Wolf

Yeni steam indirimi ne zaman?

yeni steam indirimi ne zaman galiba yakın zamanda çinlilerin bahar bayramı geliyor ve steam çin ile alakalı bir indirim yapıyor diye biliyorum bilgilendirirseniz sevinirim.
  11. White Wolf

İnceleme uBlock kullanımı ve uBlock ile site özelleştirme.

Öncelikle Merhabalar, Bugün uBlock Origin'i inceleyeceğim (İlk incelemem hatam varsa belirtirseniz sevinirim :) . ) uBlock Origin, özgür ve açık kaynaklı, farklı tarayıcılarda çalışabilen, içerik filtreleme ve reklam engellemeye yarayan bir tarayıcı eklentisidir. İlk piyasaya sunulma tarihi...
  12. White Wolf

Brave'den nasıl para kazanılır?

Brave'den nasıl para kazanılır ve kazandığımız paraya Türkiye'de ki bir kart ile çekebiliyor muyuz? Uygun kategori bulamadığım için burayı seçtim. @Treyarch
  13. White Wolf

Bilgisiyarımda virüs mü var?

Öncelikle merhabalar, okulda yazılım dersi görüyorum haftaya konumuz Photoshop tu ve hoca da torrentten indirin dedi bende daha önce torrent indirmediğim için bilmiyordum hocanın verdiği linkteki dosyayı açıp exe yi çalıştırdım iki seçenek vardı Visual c++ ı açık bıraktım sonra download hi.ru yu...
  14. White Wolf

Spotify'ı multimedya ile başlatamıyorum

Öncelikle merhabalar, 2 hafta öncesine kadar multimedya tuşları sorunsuz çalışıyordu hala da çalışıyorlar Spotify ekranına gelip multimedya tuşuna bastığımda başlatma/duraklatma, müziği geçme gibi fonksiyonları hala yapabiliyor fakat bu 2 haftadır multimedya tuşları masaüstünde veya bir...
  15. White Wolf

Steamdeki yamalarㅤㅤㅤ

Steam'de birçok yama arşivleri var ve herkes Steam'dekiler %99 güvenilir diyorlar. Bunun bir sebebi var mı?
  16. White Wolf

Güzel not defteri uygulaması

Arkadaşlar, bilgisayar için renkli yazabileceğim kullanımı kolay olan üstüne çizim yapabileceğim bir not defteri uygulaması arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  17. White Wolf

internet hızındaki artış

Arkadaşlar Kablonet kullanıyorum normalde tarifem 50MB download 5MB upload bu gün kafama esti bir Speedtest yapayım dedim download 100MB olmuş sizce geri düşer mi? Babama sordum tarifede değişiklilik yapmamış.
  18. White Wolf

Bu yama sitesi güvenilir mi?

steam indirimlerinde fallout 1-2-3-4 aldım fallout 3 ün yamasını bulabildim https://www.trgamestudio.com sizce güvenilir midir yamayı kurabilirmiyim? Birde eğer 1-2-4 ün güvenilir yamaları varsa söyleyebilirmisiniz?
  19. White Wolf

Sistem ne kadar eder?

Satmayı düşünmüyorum fakat imzamdaki sistemi satsam sizce ne kadar eder (ssd dahil değil)?
  20. White Wolf

hangi internete geçmeliyim

arkadaşlar şuan netmaster uydunet kullanıyorum normalde tarife 50mbps download 5mbps upload olması gerekirken bu aralar birçok defa download 17mbps a düşüyor ve ping ise 8-9 olması gerekirken 30-200 arası oluyor bende başka bir internet firmasına geçiş yapmak istedim evde fiber ve türktelekom...
Top Bottom