Arama sonuçları: *

1. ByEfe04

En güçlü ekran kartı nedir?

Oyun için soruyorsan Nvidia RTX 3090 kartıdır. :)
  2. ByEfe04

Yardım Hangi Oyuncu Koltuğunu Almalıyım

Son derece memnunum hocam.
  3. ByEfe04

XLFY Vendetta Mı? Tulpar Oyuncu Koltuğu Mu?

Hocam aldım çok rahat gayet memnunum.
  4. ByEfe04

Fenerbahçeye Hoca Olarak Kimin Gelmesini İstersiniz ?

Daum, veya Mesut Özil'in çok iyi anlaştığı ve Mesut'u iyi tanıyan Arsene Wenger. Bu saatten sonra gelip hızlı uyum yakalayıp şampiyon yaparlarmı bilemem ancak yapamazlarsa bile seneye yaparlar ondan çok net eminim.
  5. ByEfe04

Usta biz bugün neden tokatlandık? Galatasaray-Alanya

Gülme komşuna gelir başına demişler, bugün GS nin nasıl ezildiğini gördük, kupa bjk ye kaldı sanırım ki adamlar hak ediyor bir fenerli olarak söylüyorum göze en zevk veren ve kaliteli topu bjk oynuyor ligde. Valla bizim hocamız sıkıntı çözüp güzel sistem oturtursak yeneriz herkesi, bjk zaten...
  6. ByEfe04

Galatasaray-Fenerbahçe ilk yarı bitti sizce maç nasıldı ?

Doğruya doğru dendiği zaman türk futbolu gelişecektir. İyi forumlar.
  7. ByEfe04

Öncelikle saygı çerçevesi içerisinde konuşacaksak objektif olarak konuşalım ben başlıyorum 1 penaltımız 1 çok net golümüz verilmedi buna istediğiniz kadar inkar edin penaltı tartışılır attığımız gol tartışmaya kapalı, OFSAYT kararı yukarıdaki pozisyona çıktı arkadaşlar, GOL kararı yukarıda...
  8. ByEfe04

Tamam kanka 1 şuta 3 şut diyorsun ama kaçan %100 lük 3 pozisyonumuz var kale dibinden. Neyse yenersek hakem bahanesi klasik olur vazgeçin.
  9. ByEfe04

Dostum ben olanı söylüyorum ne yani fener yenerse maç sonu hakem sayesinde mi diyeceksiniz? böyleyse baştan bilelim.
  10. ByEfe04

E o pozisyona çalsa sorarlar adama buna çalındı ona neden çalınmadı diye ?
  11. ByEfe04

Tartışma yaratmayacağım ama bende sana bir sürü aynı verilmeyen pozisyon atabilirim o yüzden boşver. :)
  12. ByEfe04

Fenerbahçe ofansif oynamadı arkadaşlar GS haliyle 4-1-4-1 dizilişinde önde baskıyla oynadı fenerbahçe daha çok defans yapıp araya paslarla kanatlardan gol atmayı denedi 2 3 tane de çok net gol kaçırdık çok çekişmeli gidiyor fakat o penaltı dediğiniz pozisyona da azıcık objektif bakın ligde...
  13. ByEfe04

2020 Yılının En Başarılı Ekran Kartı Markası? - MARKA ÖDÜLLERİ

GTX serisinden İNNO3D nin kartları 2020 de en F/P kartlardı, aynı şekilde RTX 2000 ve 3000 serisinden de bazı kartlarda f/p ve ucuz fiyatlandırmaları var, oyum İNNO3D den yana.
  14. ByEfe04

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

Yok haklı haksız konu o değil Abdullah abi saygı çerçevesi içerisinde demiş ya adam direk Allah belasını versin diye girmiş ona yarıldım.
  15. ByEfe04

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

Allah affetsin sesli haykırdım.
  16. ByEfe04

Sizce Derbiyi Hangi Takım Alır ? (FB-GS)

Önceki derbideki leş kadro yok, defans sağlam kanatlar güzel orta saha zengin bu sefer ben ya 2-1 fenerbahçe ya 1-1 bitecek diyorum.
  17. ByEfe04

Gedson Fernandes Derbide oynar mı ?

Ben zaten Gedsona laf etmedim, @kadiks tamam siz derken sen içinde bulunmayabilirsin fakat ben GS taraftarları anlamında siz dedim, Gedson fernandes in kumaşı güzel zaten inşallah ta form tutar yararlı olur h.o fakat benim bahsettiğim konu GS taraftarlarının Mesut Özil'e ''ne zamandır saha yüzü...
  18. ByEfe04

Gedson Fernandes Derbide oynar mı ?

E biz Mesut Özil'i överken siz ne zamandır maça çıkmıyor diyordunuz bu oyuncu çok maça mı çıkmış? yedeğin yedeği.
  19. ByEfe04

Antalyaspor 1-1 Beşiktaş

20. ByEfe04

Fenerbahçe İrfan Can Kahveciyi aldı. Bununla alakalı ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle şunu söyliym kimseyle tartışmayacağım, objektif olarak yorumlarımı söylüyorum. İrfanı GS çok istedi mi? Evet, fatih terim istedi mi? Evet. Bu transfer için çok uğraştılar mı? Evet. Fakat biz zaten çok eskiden beri istiyorduk bu zamana nasip oldu Ali Koç gitti GS den daha iyi teklif...
Top Bottom