Arama sonuçları: *

• Users: ByEfe04
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ByEfe04

Sizce Derbiyi Hangi Takım Alır ? (FB-GS)

Arkadaşlar soru gayet açık sadece tahmin yapalım, son oynanan maçlara ve gidişata göre FB-GS derbisini hangi takım ne skorla kazanır sizce?
  2. ByEfe04

Karışık olarak vücut geliştirilir mi?

Arkadaşlar sorunun başlığını tam yazamadım da şimdi daha iyi açıklayacağım. :D Demek istediğim şey, bir gün kol kası bir gün karın işte bir gün omuz değilde düzenli olarak her gün karışık olarak evde (dumbell ve barfiks çubuğu var) vücut geliştirebilirmiyim? Yoksa her gün düzenli olarak farklı...
  3. ByEfe04

Mesut Özil Fenerbahçeye geliyor!?

Arkadaşlar Fenerbahçe kasımpaşa maçından sonra Mesut haberleri yine gündeme gelmeye başlamıştı ve güvenilir sayfalar bu transferin bitmeye çok yakın olduğunu paylaşmıştı, örnek; Ve daha taze olarak 19DK önce TRT Spor Fenerbahçe muhabiri Yağız Sabuncuoğlu bir tweet paylaştı, Mesut zaten...
  4. ByEfe04

1600 AF Wrait prism ile kaç GHz e çıkar ?

Arkadaşlar Wrait prism soğutucuyu düşünüyorum, sıfır olarak değil 2. El az kullanılmış. 1600AF var bende bildiğiniz gibi, Wrait prism ile bu işlemciye sizce kaç voltaja kadar verip kaç GHz yapabilirim ?
  5. ByEfe04

GTX 1660 ile 1070 takaslamak mantıklı olur mu?

Arkadaşlar 2. elden 1660 kartımı 1070 ile takaslamayı düşünüyorum, ortalama bi soğutma performansı olan temiz kullanılmış bir model ile. 1070 kartı ortalama oyun performansında 1660 Ti rakibi bir kart, sizce mantıklı olur mu?
  6. ByEfe04

CSGO da 1600AF ile 2600X arasında kaç FPS fark vardır?

Arkadaşlar işlemcim 1600AF ve 2. elde satıyorum, düşündüğüm işlemci ise 2600X, normalde 3100 de düşündüm oyunlarda daha iyi diye fakat yayın ve render da yapacağım ilerleyen zamanlarda yeni bir internete geçip, sorum şu 1600AF ile ben 1280*768 çözünürlük low ayarlarda CSGO da ortalama 250 FPS...
  7. ByEfe04

Ryzen 5 1600AF Satıp 3500X E Geçmek Mantıklı Mı?

Arkadaşlar gözlemlerime göre 2. elde 3500X 1100 1200 liralara bulunabiliyor ara sıra. 1600AF yi 1000 maximum 900TL ye satıp üstüne az daha ekleyip geçmeyi düşünüyorum, fakat aklımı karıştıran olay 6C 12T bir işlemciden 6C 6T bir işlemciye geçiyorum, tekli çekirdekte ciddi performans artışı...
  8. ByEfe04

Sınavların yapılması akıl işi mi?

Arkadaşlar virüs mutasyona uğramışken sınavları yapmak nasıl bi karar aklım almıyor. Biliyorum sınavları yapılan arkadaşlar triggerlanıyor :D ama yani vakalar bu kadar artmış ve virüs mutasyona girmişken hiç mantıklı değil. Sizce yine ertelenir mi? Twitter'da #Sınavlariptalolsun adında herkes...
  9. ByEfe04

Eski bir klavyeyi RGB yeni klavye yapmak! ??

Arkadaşlar bugün hiç beklemediğim birşeyle karşılaştım, Letgo da dolanıyordum ve klavyelere bakıyordum, tam altta gözüme bir şey takıldı, bir arkadaş eski bir klavyeyi renkli kalemlerle boyayarak rgb tuşlar yapmış ve klavyeye LOGİTECH yazmış, ve bu eski klavye olmuş size LOGİTECH G213 ! Buyrun...
  10. ByEfe04

Klavyenin Tuşu Bazen Basmıyor, Kendim Düzeltebilirmiyim?

Arkadaşlar GP Warlock klavyeye sahibim oyun oynarken sinirden masaya vurdum ve masanın üstündeki klavye kutusu klavyeye düştü :D Sonra da 2 tuşu basmama sorunu yaratmaya başladı, yani basıyor çalışıyor fakat ara sıra algılamıyor ve sinir bozuyor. Bir yerde bu sorunu mekanik klavyede yaşayıp...
  11. ByEfe04

Eve fiber gelmiş internete nasıl bir yararı olur? nedir bu fiber?

Arkadaşlar binanın panosuna fiber geldi gibi bir şey asmışlar döşüyorlardı zaten bitmiş sanırım. İnternetlerden anlarım ancak böyle detaylı değil, fiberin çok hızlı olduğunu biliyorum ancak bizim internet çok kötü 7 Download 0.50 upload alıyorum. Şimdi bu fiberin gelmesi internet hızını...
  12. ByEfe04

144HZ Monitörü kaç Hz e kadar O.C yapabiliriz?

Arkadaşlar aklıma bu soru geldi, 144hz bir monitör alabilirim bu aralar ve bir video gördüm adam 144hz i 200hz yapıyor, Tahminen 144hz monitörler ne kadar Hz e kadar çıkabiliyor? Aklımda 144 alıp 165 yapmak var çünkü çoğu 165 Hz zaten 144 Hz in o.c edilmiş hali. :) Ve birde arkadaşlar bir sorum...
  13. ByEfe04

RTX 3050 Ti sizce ne zaman gelir? ve fiyatı ne olur? performansı ne olur?

Arkadaşlar bi sakin daha 3060 Ti yeni geldi diyebilirsiniz doğru ama 3050 Ti da bekliyor çoğu kişi. Tabi ilk 3060 çıkacak sonra 3050 Ti gelecek. Sizce fiyatı ne olur ve ne zaman çıkar? Bence, fiyat olarak 3060 Ti 4900TL den geldiğine göre 3060 3.9K civarı olabilir, 3050 Ti da 3.2K indirimlerle...
  14. ByEfe04

Game Garaj 4100TL İ3 10100F - 1650S Sistem

Arkadaşlar bilmiyorum bu sistem ne zamandır var ben yeni gördüm ve fiyatına göre gayet iyi gibi, https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3t-10/
  15. ByEfe04

Bu sene sınav olur mu?

Arkadaşlar sizce bu sene sınavlar olacak mı? Ben hiç sanmıyorum çünkü vaka sayıları birden bire 29 30K lara kadar fırladı, birde bu bizim gördüğümüz tarafı işin. Çevremden felan işin içinde olanlardan duyum alıyorum çok daha fazla görünenden diyorlar, yani sürekli erteliyorlar bu sınav...
  16. ByEfe04

Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 4 Düşünceleriniz?

Sinirlerim hatsafada arkadaşlar benim diyeceğim tek şey hakkımızla 3 attık hakem sayesinde 4 attılar. Siz ne düşünüyorsunuz?
  17. ByEfe04

RX Vega 56 Alınır mı?

Arkadaşlar ben de düz 1660 var ve 2. elde RX Vega 56 lar 1900 2K civarı satılıyor, takas yapan bulabilirim olmadı benim kartı satar alırım. Bu kart aklıma girdi performansı gayet güzel gibi 2060 a yakın o.c ile geçiyor sanırım, ama bu karta oyun için değil render için felan diyenler var hani bu...
  18. ByEfe04

4600TL Vatan PC Sizce Nasıl?

Arkadaşlar bana fiyatına göre güzel geldi sizce nasıl? Vatan arada sırada yapıyor böyle alınabilecek sistemler. https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10100f-asus-tuf-gtx1650s-o4g-ex-h410m-v3-crucial-480gb-corsair-8gb-ram.html
  19. ByEfe04

2300TL GTX 1080 (2. EL)

Arkadaşlar ilan daha 32 DK önce koyulmuş, adamın dolandırıcı olduğunu sanmıyorum bana normal bir satıcı gibi geldi. https://www.letgo.com/tr-tr/i/msi-gtx-1080-oc-armor_c51ca013-964e-449b-b1ee-be7a096d804c Fiyat zaten tartışılmaz çok iyi 2060 dan daha güçlü kendisi.
  20. ByEfe04

Darkflash Darkvoid CPU Soğutucu Nasıl?

Arkadaşlar 70 TL fiyatı var ve bana güzel gibi geldi, https://www.gamegaraj.com/urun/darkflash-darkvoid-rgb-125mm-cpu-sogutucu-3/ Sizce nasıl? 1600AF yi en azından bi 3.6 dan 3.9 a çıkartırmı? Veya alınabilir mi fiyatına göre?
Top Bottom