Arama sonuçları: *

• Users: Emirbenslm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Emirbenslm

Ekran kartı kullanımı -1% normal mi

Bilgisayarı açar açmaz aşırı donma yaşıyorum
  2. Emirbenslm

Bilgisayarımda aşırı donma var

Selam arkadaşlar bilgisayarım açar açmaz son günlerde aşırı donuyor işlem yaptırmıyor bilgisyari kapa aç yapınca bazen duzeliyordu şu anda düzelmiyor ekran kartı fanlarım masa üstündeyken çalışmıyor 50 60 derece arasında seyir ediyor sorun sizce ne olabilir
  3. Emirbenslm

Gigabyte Anakart kullanıp Valorantta tpm 2.0 hatası ÇÖZÜMÜ BULDUM

Öncelikle F2 yapıp biosumuza giriyoruz sonra üst kısımdan bios yazan yere gelip csm support kısmını disable yapıyoruz. şimdi aşağıda secure boot kısmı açılmış olması gerekiyor ordan da secure boot u enable yapıyoruz ve oyuna sorunsuz bir şekilde giriyoruz. Not hala hata alıyorsan tekrar secure...
  4. Emirbenslm

Windows 11 yükledim tpm 2.0 açık olmasına rağmen valorant girmiyor

anakartım gigabyte a320m s2h
  5. Emirbenslm

10 11 bin sistem tavsiyesi

sistem tavsiyesi istiyorum teşekkürler 1637416126 monitor dahil
  6. Emirbenslm

windows 10daki programlar 11de çalışıyor mu?

evet başlıkta belirttim
  7. Emirbenslm

Valorant Renk Filtresini Açamıyorum

Sanırım yeni bir bug çıktı (flash atınca kör olmama) sonra renk filtresini kaldırdılar buna rağmen renk filtresini açanlar var nasıl yapılıyor bilgisi olan yazarsa sevinirim teşekkürler
  8. Emirbenslm

Dsmart internet kullanan var mı?

Dostlar selam yaklaşık 1 2 aydır özellikle öğlen 12 ile 18 arasında ara ara internet kesintisi yaşıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum hiç yardımcı olmuyorlar (interneti kapatın açın ıvır zıvır şeyler) bu şekilde sorun yaşayan başka kişiler var mı acaba?
  9. Emirbenslm

Termal macun yenilemesi ve toz alımı yaptım değerler normal mi?

https://www.userbenchmark.com/UserRun/43426327
  10. Emirbenslm

Rvn coin kazarken ekran kartımı full kullanmıyor

dostlar selam Rvn kazarken ekran kartım 66 dereceleri görüyor ama kullanım yüzdesi 1, 2, bazen 30 sonra tekrar 1, 2 falan oluyor sıcaklık yüksek ama kullanım düşük boşta 50 derece oluyor bir sıkıntı var muhtemelen sizce neden kaynaklanıyor olabilir? teşkkürler.
  11. Emirbenslm

eth mining hakkında soru

dostlar selam gigabyte 1650 4gb ekran kartlı bilgisayarım ile eth klasik kazmaya başladım şu an 15mh/s kazıyor günlük ne kadar bırakır tahmini bir de 15mh/s değeri normal mi? YTD
  12. Emirbenslm

Öneri Motospeed Ck108 benzeri klavye arıyorum

f/p olursa sevinirim
  13. Emirbenslm

Öneri Razer V2 mini nasıldır?

Dostlar selam başlıkta belirttiğim mouse nasıldır buna benzer fiyat performans mouse önerileriniz var mı? Özelikle tıklama yeri böyle plastik kaplama olursa sevinirim teşekkürler
  14. Emirbenslm

Öneri Zamanın efsane farelerinden Bloody A90

Arkadaşlar bloody a90 bilenler bilir efsane mouse du buna yakın kalitede bir mouse arıyorum f/p önerileriniz neler?
  15. Emirbenslm

Pc hocası gg2 sistem hakkinda

Dostlar 3999tl ye gg2 sistemi aldım şu anda iyi mi yaptım bide 3899tl yazıyor girince 3999 oluyor ama neyse 100lira için bir şey olmaz dedim ve aldım ilerde ugrade yaparım. iyi mi yapmışım
  16. Emirbenslm

Yardım Leptop açılırken bip sesi geliyor

Selam dostlar leptopumu açarken bip sesi geliyor ve bu bip sesleri yaklaşık 30 kere falan tekrar ediyor sonra kesiliyor ve 5 10 saniye sonra PC kople kapanıyor sizce neden kaynaklanıyor? Ram i çıkar tak yaptım farklı slotlara takarak açmaya çalıştım yine de düzelmedi
  17. Emirbenslm

Apu sistem yaptım nasıldır sizce

Dostlar selam söyle bir sistem alıp yavaş yavaş yavaş ugrade yapmayı düşünüyorum Ryzen5 pro 3400G. 1350TL Gigabyte b450. 530TL Adata 3200mhz 8gb 330TL. Biliyorum 2x8 yaparsam daha yüksek performans alırım zaten diğer ay falan direk aynı ramden 1 tane daha alırım 2.2k civarı yapıyor...
  18. Emirbenslm

Yardım Oyun oynarken şarjım azalıyor

Dostlar selam leptop bilgisayarımda şarjda oyun oynarken şarjım azalıyor ve az şarj kalınca otomatik kapanıyor sizce neden böyle bir sorun oluyordur? Bataryayı çıkartıp denedim fakat bilgisayar bir süre sonra kendini kapattı acaba adaptörun gücü mü yetmiyor adaptörü de orijinal kutudan çıkan...
  19. Emirbenslm

Çözüldü✓ Leptopuma 4gb ram taktım fakat görüntü gelmedi

Dostlar selam Lenovo IdeaPad 3 markalı bir leptopum var 4gb Rami var ben internetten 4gb daha ram alıp takviye etmek istedim fakat internetten aldığım Rami leptopuma takınca görüntü gelmediğini fark ettim. İnternetden aldığım Rami çıkartıp bilgisayarı açmaya çalıştım görüntü geliyor normal...
  20. Emirbenslm

Taşınabilir SSD hakkında

Herkese selam dostlarım şimdi ben internetten taşınabilir SSD alsam bu SSD ye Windows kursam farklı bilgisayarlarda o windowsu çalıştırabilir miyim? Eğer çalıştırabilirsem okuma yada yazma hangi değere daha çok dikkat etmem gerekir?
Top Bottom