Arama sonuçları: *

• Users: BleeD
  • Order by date
  1. B

Gaming Koltuk Önerisi

sadece hafızalı sünger ekliyebiliyorum yumuşak sünger dediğiniz omudur
  2. B

Gaming Koltuk Önerisi

max 5000 civarı
  3. B

Gaming Koltuk Önerisi

Merhabalar Günümün Minimum 5 bazen tüm gün bilgisayar başında geçiriyorum kendime koltuk almak istiyorum boyun 180 kilom 122 hangi koltukları önerirsiniz acaba uzun süre kullanmak istiyorum. bir kaç tane buldum hawk fab 6 , hawk future...
  4. B

Kulaklığın Acık olarak gelmesi

süngerin poşeti vardı yırılmıştı
  5. B

Kulaklığın Acık olarak gelmesi

Merhabalar hepsiburada üzeriden satıcı hepsiburada cloud2 wireless aldım kulaklığın kutusu acılmış olarak geldi kulaklığın mikrofuna takılan süngerinde poşeti acılmış olarak geldi ama kulaklığın jelatini üzerinde geldi hepsiburadayı aradım kontrol amaclı acılmış olabilir diyorlar iademi...
  6. B

Yardım Windows mu mac mi

M2 li versiyonu alacaktım
  7. B

Yardım Windows mu mac mi

Bende yeni üyelik actım direk red verdiler nedeni felanda yazmıyor
  8. B

Yardım Windows mu mac mi

Techonap sosyalde üyeliğin onaylanmıyor direk red veriyorlar
  9. B

Yardım Windows mu mac mi

Şuanda bilgisayar programcılığı derslerim olduğu için Windows yada macos kullanmam lazım 1665812329 Ona bakabileceğim bir yer varmıdır acaba
  10. B

Yardım Windows mu mac mi

Macbook a yapabilirmiyim
  11. B

Yardım Windows mu mac mi

Linux sanal bilgisayar olarak kurmam lazım Bilgisayar programcılığında gördüğüm dersler için
  12. B

Yardım Windows mu mac mi

Önür bilgisayarların özelliklerini yazmayo unutmuşum 1. mac pro 16gb ram 256gb ssd 2. Huawei d16 i7 12700h işlemci 16gb ram 3. Hp omen d-c0030nt modeli (amd r9 5900hx ekran kartı amd 6600m 32gb 3200mhz ram)
  13. B

Yardım Windows mu mac mi

Merhaba iyi günler ben bilgisayar programcılığı 1. Sınıf öğrencisiyim ilerde siber güvenlik alanında iş yapmak istyorum. kendime laptop almak istiyorum nasıl laptop önerirsiniz Benim bulduklarım aşşağıda önerilere açığım 1. mac pro 16gb ram 256gb ssd 2. Huawei d16 i7 12700h 3. Hp omen...
  14. B

Yardım Yardım Mac mi Windows

Hangisi daha cok yarıyor bilmiyorum daha 1. Sınıf olduğum için
  15. B

Şuanda şu ikisi arasında kaldım Siz olsanız hangisini alırsınız Oyun önemli değil
  16. B

34.000 o bilgisayar şimdi baktımda max 30.000 bütçem var
  17. B

performans ve pil Omen performans olarak iyi geldi
  18. B

Oyun felan oynamayı düşünmüyorum önemli olan bana performans pil ömrü vb
  19. B

Mac air m2 yada aşşağıya koyduğumu alıcam https://www.hepsiburada.com/hp-omen-16-c0030nt-amd-ryzen-9-5900hx-32-gb-ram-1-tb-ssd-8-gb-amd-rx6600-freedos-16-fhd-tainabilir-bilgisayar-556h0ea-p-HBCV00002BKXWQ?magaza=MTB%C4%B0L%C4%B0S%C4%B0M&url_src=ios-product-detail
  20. B

HP Omen 16-C0030NT AMD Ryzen 9 5900Hx 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB AMD RX6600 Freedos 16" FHD Taşınabilir Bilgisayar 556H0EA...
Top Bottom